| Andreea1130 a întrebat:

Va pare rau ca a murit Madalina Manolesadsadsadsadsad?

Răspuns Câştigător
| NoNameToday a răspuns:

Da imi pare rau, desigur.
Dar vezi ironia sortii? Cand era in vaiat nimeni nu vorbea de ea, nu ii mai asculta melodiile. Poate cativa oameni, dar tineri? Nu prea cred.
Asa s`a intamplat si cu Laura Stoica, Anca Parghel[totusi ea era mai ascultatabig grin] sau M. J.happy si lista poate continuahappy.

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Pacat ca a ales sa moara in felul ala.Cum sa creada ca nu mai e frumoasa sau ca nu mai e iubitano talkingPacat de copil si de oamenii aia care i-a lasat cu sufletul pustiu

| Vizitiul a răspuns:

Nu-mi pare rau ca a murit Madalina, imi pare rau de fiecare data cand se stinge un suflet.

Abh
| Abh a răspuns:

Nu cred ca bucura pe cineva moartea cuiva. Imi pare rau ca a murit Madalina artista si imi pare rau pentru ca si-a lasat copilul fara mama.

| Catalion a răspuns:

Desigur.

| NoNameToday a răspuns:

Viata*.

scuzeebig grin