| RloveR a întrebat:

A murit Madalina Manole?:O Cum? crying

Răspuns Câştigător
| marya a răspuns:

O veste groaznică pentru toţi românii. "Fata cu părul de foc" a încetat din viaţă chiar astăzi, în ziua în care ar fi trebuit să împlinească 43 de ani.

La prima vedere, oamenii apropiaţi ei cred că s-a sinucis, mai ales că aceasta i-ar fi lăsat soţului său un mesaj pe telefon în care îl anunţa că regretă ce urmează să facă…

Se ştie că Mădălina suferea de o boală care a făcut-o să amâne lansarea celui mai recent album, "09 Mădălina Manole" (O Nouă Mădălina Manole), care trebuia să aibă loc pe 12 mai, însă optimismul şi bucuria care o caracterizau pe cântăreaţă nu se leagă deloc cu gestul acesteia. Artista a lăsat în urmă o familie îndurerată (soţul şi fiul lor de 1 an)…

Dumnezeu să o odihnească!

25 răspunsuri:
| ELD a răspuns:

Eu am inteles ca s`ar fi sinucisstraight face. pacatstraight face

| Andutsaa a răspuns:

Da:(... D-zeu sa o ierte :(...se spune ca a facut intoxicatie, chiar azi am auzit si eu la Tv.Mai exista si varianta ca ea era bolnava de inima, problema este ca langa ea s-a gasit o sticluta cu insecticid:(. Uite un site unde poti sa citesti mai multe informatii:(

http://www.jurnalul.ro/stire-special/a-murit-madalina-manole-549403.html

Te-am pupat, pa-pa:*!

| Kidd ♡ a răspuns:

Da, a murit:(. Poti citi aici cum: http://www.citynews.ro/......ate-87748/

| didu_5680 a răspuns:

Sotul sau a gasit-o astazi in jurul orei 06:30.Se presupune ca s-a sinucis cu somnifere, insa nu e cert, sa asteapta analizele medicului legist sad. E trist, pentru ca era o persoana foarte puternica, ambitioasa si foarte hotarata in ceea ce facea (sau cel putin asa parea de fiecare data). In urma cu ceva timp, a descoperit ca are probleme cu inima, dar era o fire foarte increzatoare, oare asta a fortat-o sa faca acel gest necugetat? nu cred, avea viata pe care si-a dorit-o enorm, avea un copilas micut crying pe care si l-a dorit si pe care l-a iubit enorm.Pentru baietel, ar fi luptat cu orice boala, si nu s-ar fi lasat batuta nici in ultima clipa.

| BiaJ a răspuns:

Ioi nu stiam.:O
Cica s-o sinucis cu insecticidstraight face:O Sarmanacrying

| bOse a răspuns:

Brusc.

| AllieGlam a răspuns:

Nu mi-a venit sa cred! dar e adevarat din pacate.
Azi ar fi trebuit sa fie ziua ei...La multi ani!sad

am inteles ac a luat un pumn de pastile, nu's sigura
Condoleante familiei...crying

| alyx a răspuns:

Si ce daca app cine era?

| Dipsy a răspuns:

Nu-mi vine sa cred.
E pur si simplu de necrezut:O

| vyol3ta a răspuns:

S-a sinucis. A spus ca nu mai este destul de frumoasa.
Imi pare rau!

| andreeada a răspuns:

S-a sinucis, a fost gasita in holul casei e catre sotul ei moarta!crying

| alice.twilight a răspuns:

S-a sinucis...cica era nefericita.

| laara a răspuns:

S a sinucis big grin

| Andreea9222 a răspuns:

A murit azi, chiar de ziua ei, luant o supradoza de medicamente(s-a sinucis). A gasit-o sotul ei in baie, intr-o balta de sange!

| nOnameFound a răspuns:

Si eu am vazut azi de dimineata.se pare ca sa sinucis. raspunsul autopsiei va fi dat maine. au zis ca au gasit un mesaj p etelefonul ei pe care nu au vrut sa il faca public. sotul ei a gasit-o moarta in holul casei lor din otopeni, ilfov. ea e ploiesteanca de-a mea. imi pare rau ca a murit. a zis ca sa simtit o femeie implinita si ca a fost fericita tinandusi copilul in brate si se pare ca in mai a fost internata cu probleme cardiace.asta e...R.I.P. Madalina Manole... s-a mai dus o stea sad funda?happy

| Vicky_1658 a răspuns:

Se spune ca a luat o supradoza si dupa ce a luat-o a cazut si s-a lovit cu capul de masa sau de ceva si au gasit-o astia intr-o balta de sange.

| LivasX a răspuns:

A murit din cauza popularitati tot mai scazute, imi cer scuze ca te dezamagesc, sper sa nu fi vreo fana ceva de-a ei

| Alecsa_1269 a răspuns:

S-a sinucis...era fericita ca avea copilul pe care si l-a dorit din tinerete, avea o cariera infloritoare dar din cate am inteles avea probleme de samatate, poate asta a facut-o sa se omoare. mie nu mi-a venit sa cred era apreciata, iubita, fericita nu inteleg de ce a facut asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, a murit.Sinucidere.A luat pastile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aceasta s-a sinucis... A luat niste pastilesadSi a muritcrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cryme sad

Răspuns utilizator avertizat
| ioanafrumsusica a răspuns:

Da a murit. Se spune ca a facut stop cardiac sau ca sa sinucis, dar neu nu cred ca sa sinucis!

| ioanafrumsusica a răspuns:

Cunoscuta cantareata Madalina Manole a fost gasita moarta, in jurul orei 6:00 dimineata, in holul casei sale din Otopeni, informeaza ziare.com. Cel care a gasit trupul artistei este chiar sotul acesteia, Mircea Petru, care a anuntat imediat politia.

Potrivit sursei citate, anchetatorii au in vedere posibilitatea sinuciderii cu somnifere, insa aceasta varianta nu a fost confirmata inca. Madalina Manole ar fi implinit astazi 43 de ani. Era casatorita si avea un copil in varsta de un an si cateva zile.

| ioanafrumsusica a răspuns:

A murit Mădălina Manole
Mădălina Manole, una dintre cele mai apreciate cântăreţe de muzică uşoară din ţară, a fost găsită decedată, în această dimineaţă, în locuinţa sa din Otopeni. Prima ipoteză luată în calcul de anchetatori este sinuciderea, mai ales că Mădălina Manole a lăsat un mesaj de adio pentru soţul ei pe telefonul mobil. Un mesaj în care îşi exprima regretele pentru gestul pe care urma să-l facă.