| anonim_4396 a întrebat:

Va plac copiii? de ce da/nu?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi place pizza, copiii ii tolerez sau fac abstractie de ei.

Copiii miros, sunt mai mereu murdari, pe majoritatea nu-i gasesc draguti, daca sunt mici le curg balele, fac galagie, au nevoie de atentie, ma plictisesc si toate diminutivele care li se atribuie ma scarbesc. Imi displac copii care plang din orice fleac si ma dezgusta si parintii care incep sa zbiere la odrasla lor atunci cand boceste ( in capul lor asta ajuta ). Atunci cand am avut pentru prima data grija de nepota-miu si s-a lovit ma asteptam sa se dezlantuie iadul ( eventual sa se umfle si parchetul daca se apuca de oracaiala laughing ) dar nu a avut nici pe dracu' si asa ar trebui sa fie educati toti copii, nu sa fie pupati in fund ca vai doamne " a facut copilasul bubicuta of of of ".

| PersonajFictiv a răspuns (pentru anonim_4396):

Aha! Uite ce usor era. laughing

| anonim_4396 explică (pentru PersonajFictiv):

Mda, am trimis un mesaj foarte dragut la contact cu profilul ala. Daca nu mai apar de luni sa nu te miri laughing

| anonim_4396 explică (pentru PersonajFictiv):

App. Editeaza raspunsul si sterge acel link. O sa mi se stearga mie intrebarea dupa.

| PersonajFictiv a răspuns (pentru anonim_4396):

De sters stiu sa sterg, dar cum sa il editez?

| PersonajFictiv a răspuns (pentru anonim_4396):

Gata,dar mie tot imi apare asa.

| anonim_4396 explică (pentru PersonajFictiv):

Mie imi apare editat acum. Mersi

| PersonajFictiv a răspuns (pentru anonim_4396):

Np.
Daca te suspendeaza iti faci alt cont, EndoryusV2. laughing
Dar n-are de ce, adica e o gafa destul de urata, nici chiar asa, trebuie sa inteleaga reactiile de genul.

| anonim_4396 explică (pentru PersonajFictiv):

Acum sabotezi si intrebari? laughing Daca tot fac spam...
Ma uciiiiideee eaaaa Ma ucidee eaaa, inceeet Imi vrea inimaa Imi vrea inima, din piiiept SOLOOOObatting eyelashes day dreaming

| PersonajFictiv a răspuns (pentru anonim_4396):

Canti bine, ma duc sa ..ma omor.

| anonim_4396 explică (pentru PersonajFictiv):

Nu te duce, ai 3 secunde la dispozitie? Iti cant eu pana te ucid.batting eyelashes

76 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu, de la galagie si intretinerea scumpa

| whatevernvm a răspuns:

Deci cine vrea sa ne certăm?

| RAY a răspuns (pentru whatevernvm):

Eu dragostea inimi mele, as vrea sa ne certam vesnic in raiul iubiri, sa inmultim specia umana ca e pe cale de disparitie

| whatevernvm a răspuns:

Noi preferam cainii, nu copiii. Csf, n-ai csf.

| RAY a răspuns:

In primul rand nu inteleg de ce atatea jigniri si afirmati /atacuri la persoana,TPU e o comunitate de ajutor resiproc nu de jigniri reiproce, folositi un limbaj mai civilizat, revenind la intrebare da imi plac copii, sunt ingeri acestei lumi ipocrite, imbecile, nu stiu daca fata aia vorbea despre despre mine? eu nu am jignit-o pe TPU, eu nu am jignit pe nimeni ca daca jigneam eram banat de mult

| BlackRose03 a răspuns (pentru RAY):

Cand am spus ceva de tine? Sunt curioasă.
Am pomenit nickname-ul tau in vreunul dintre răspunsurile mele de mai sus? happy

| RAY a răspuns (pentru BlackRose03):

Am exagerat eu, credeam ca vb de mine, pai si eu am 27 de ani de aia credeam ca vb de mine

| anonim_4396 explică (pentru BlackRose03):

Ray e mai sensibil, se simte mai mereu. iarta_l

| BlackRose03 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu exista iertare pentru sclavi

| anonim_4396 explică (pentru BlackRose03):

Realizezi ca doar ce ai insultat o persoana care nu ti_a facut nimic rau?

| BlackRose03 a răspuns (pentru anonim_4396):

Domne' ce oameni.Invata sa faci diferenta dintre jignire si glm.
Cringe...

| anonim_4396 explică (pentru BlackRose03):

Daca si aia e gluma, ce sa zic. Esti foarte matura, ai dreptate happy.

| BlackRose03 a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc! :*
Ai 27, inteleg la vârsta ta...n-ai simțul umorului csf n-ai csf

| anonim_4396 explică (pentru BlackRose03):

Nici cu memoria nu stai prea bine. Am 23. Csf n-ai csf

| BlackRose03 a răspuns (pentru anonim_4396):

Stau bine cu memoria, da' putin imi pasa de tine fiind necunoscut mie.Nu esti asa important ca sa stiu ce varsta ai.
Pare rau de tine daca de la 23 esti asa anost. sad

| anonim_4396 explică (pentru BlackRose03):

"Stau bine cu memoria, da' putin imi pasa de tine fiind necunoscut mie.Nu esti asa important ca sa stiu ce varsta ai." Ce dume de 2 lei. Ai incercat sa faci pe inteligenta si ai falit mizerabil si acum nu stii cum sa o intorci. Imi place totusi aroganta ta. Imi aduce aminte de ala care se uita urat la mine in oglinda mereu. Si anost de ce? Ca nu m/am prins de o gluma de rah@at? Credeam ca poti mai mult.

| BlackRose03 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu am incercat sa întorc nimic., nu fac concurs aici, port o conversatie normală.Am spus adevarul, nu te cunosc si nu ma intereseaza varsta ta.Nu cred ca am citit vreodata un raspuns de-al tau in care sa-ti mentionezi varsta dar daca gresesc nu mi-a pasat.Nu a fost vreo duma sau am incercat sa fac pe inteligenta, e adevarul.Nu imi pasa, simplu. laughing
Gaseste pe altcineva pentru schimbul de replici.Pot sa ti-o intorc cu usurinta dar ar trebui sa-mi irosesc 10 min din viata pentru a scrie un roman pe care oricum nu esti in stare sa-l citesti. Daca esti prea matur si nu poti intelege glumele de r@hat făcute de majoritatea tinerilor de azi e problema ta. happy
Vorbeste cu cei de varsta ta daca te consideri asa inteligent in comparatie cu mine, sigur imi sunt mult superiori mental(nup). laughing

| anonim_4396 explică (pentru BlackRose03):

Acum sunt "prea" matur. Vai de mine. "sigur imi sunt mult superiori mental"Nu prea imi pierd timpul cu multi de varsta mea pentru ca majoritatea (din pacate ) sunt egali cu tine. Mama ce a durut asta.

| BlackRose03 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu a durut, stiu ca nu e adevarat. happy

| anonim_4396 explică (pentru BlackRose03):

Din pacate este adevarat. Multi si la varsta mea sunt praf. Stau cu parintii, niste putori infecte, prosti, jegosi, fara respect sau bun simt. Fara planuri de viitori, in alte cuvinte niste imaturi. Dar lasa, cica mintea vine abia dupa 30 de ani.

| BlackRose03 a răspuns (pentru anonim_4396):

Din pacate te inseli. happy
Ma cunosc mai bine ca oricine si am vorbit cu numeroase persoane si nu sunt o imatura sau lipsita de cunostinte.Cel putin din spusele celorlalti.
Oricat ai nega nu poti sa faci afirmații fara a ma cunoaste in realitate, ca cei care ma cunosc, in special profesorii imi spun ca pentru varsta mea sunt matura si stiu cate ceva fata de unul de 20+,vorbesc cu usurinta la nivelul lor si chiar ii întrec.
In mediul virtual multi au aceasta opinie in privința mea ca tine, nu esti singurul si nici ultimul, dar in realitate n-am primit niciodată reprosuri, ci doar laude.
Putin imi pasa de ce crezi, nu e adevarat si asta pentru ca...Nu ma cunosti. happy

| anonim_4396 explică (pentru BlackRose03):

"Cel putin din spusele celorlalti." Stire de ultima ora pitic atomic > https://www.google.it/......ps?/search Nu inteleg ipocrizia totusi. Te supara faptul ca am o parere despre tine (desi nu te cunosc in viata reala ) dar tu nu ai o problema ca faci aceeasi chestie. Tu chiar ai trecut la urmatorul nivel. Acum ceva timp spuneai chiar si de prietenii mei, ca tu esti mai presus ca ei, mai inteligenta ca ei, ceva baliverne de genul.

| BlackRose03 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am spus ca sunt diferita fata de ei, nu superioara. laughing
Ti-am spus ca nu imi pasa de parerea ta din moment ce nu te cunosc, atunci de ce continui sa crezi ca-mi pasa?
De ce m-ar supăra parerea ta in privința mea? happy

| anonim_4396 explică (pentru BlackRose03):

"atunci de ce continui sa crezi ca-mi pasa?" Pentru ca " continui sa imi raspunzi laughing

| RAY a răspuns (pentru BlackRose03):

Nu exista iertare pentru sclavi?

| Freya1 a răspuns:

Si da si nu depinde. Bucuria de a avea un copil nu se poate compara cu nimic, faptul ca ai ceva a tau facut din dragoste este ceva unic.
Imi plac copii educati si cuminti care stiu ce inseamna se poate sau nu se poate si cei care nu sunt razgaiati si urlatori.Si nu imi plac copii care se bat cu fundu de pamant in supermarket ca nu le ia mami jucaria sau cei care vorbesc urat si zbeara continu

Răspuns utilizator avertizat
| Freya1 a răspuns (pentru HummingMarine):

Da.Nu am specificat eu de parinti da ai dreptate

| anonim_4396 explică (pentru Freya1):

Mie nu imi plac deloc. doar nepotul meu e mai la locul lui si mi ar place unul ca el dar in rest, praf si pulbere.

| Freya1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu stau intr-un cartier plin cu plozi si inca se mai impuiesc da asa copii rai inganfati prost crescut nu am vazut in viata mea dar nu ii cataloghez pe toti ca nah nu se face mai sunt care sunt educati si cuminti.Bai deci stau asa cuminti si ii apuca strigatu ma da urlete de zici ca ii taie dar asa din senin sau daca ii spune o femeie du-te mai in colo ii spune de alea sfinte nah eu de faceam din astea cand eram mica probabil eram lipita de un perete precum posteru laughing

| anonim_4396 explică (pentru Freya1):

In Italia isi insulta prichindeii astia de 6 10 ani parintii mai ceva ca tiganii. eu i-as fi dat la adoptie

| Freya1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si parinti sunt de vina ca prea ii madaresc dar o educatie corecta de acasa consta in a face copilul sa inteleaga ce e bine si ce rau ce e voie si ce nu si sa faca diferenta intre copii de la nisip si masa si taicaso

| anonim_4396 explică (pentru Freya1):

Depinde si de parinti si de copil. cunoc vreo 2 care au parinti buni si iubitori dar sunt niste pramatii. la aia nu mai merge xu vorba buna. cica bataia nu e buna. pai ce a mai ramas atunci?

Răspuns utilizator avertizat
| Freya1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da aia deja sunt mai mari credca.Pai da se zice ca nu e buna bataie si eu sper sa nu se ajunga pana acolo sa ma scoata asa tare din sarite

| anonim_4396 explică (pentru HummingMarine):

Pai atunci ce pot face? vorba buna e degeaba, bataia nu ajuta.ce e de facut in astfel de situatii?

| Fatamuntilor a răspuns:

Da, imi plac!
Am stat cu copilul unei vecine 4 ani, aproape un an mi-a zis,,mami'
Nu neaparat pentru bani, cunostam bine situatia ei, divortata de tatal copilului, dar imi placea ceea ce fac! E IMPORTANT sa te cobori la mintea lor, dar totodata sa-ti pastrezi autoritatea, eu am reusit acest lucru, si m-am descurcat foarte bine!

| Fatamuntilor a răspuns:

Te doare capu' Golasu' mama? Numele ale aici te defineste!
Adminii au un butonas fermecat si detele tu... crezi ca ai inteles unde bat!

Răspuns utilizator avertizat
| Fatamuntilor a răspuns (pentru HummingMarine):

Da,am vazut acum ca a fost suspendat... dar nu inteleg de ce i sa vad raspunsurile pe site....Banuesc ca daca ar fi suspendat nelimitat, in secunda doi ar face alt cont si ar lua dela inceput, macar teoretic este supravegheat.
In tot cazul situl asta a ajuns rau, poate administratia nu face fata, ar trebui cel putin 10... nu mai ma interaseaza!

| LoveSleep a răspuns:

Doar dacă sunt ai mei.

| OldSoul a răspuns:

E intrebare cu subinteles? E vorba cumva de ciocane la mijloc?

| anonim_4396 explică (pentru OldSoul):

Nici un subinteles.

| Clorox a răspuns:

Nu, ii vad ca pe niste animale.

| PersonajFictiv a răspuns:

Da,cand sunt dragalasi ( in afara de atunci cand plang si restul ).
Nu, nu imi place sa am grija de ei ( nu am fost pus in situatia asta sper sa nu fiu pus ).

| anonim_4396 explică (pentru PersonajFictiv):

Stiu senzatia. prima oara cand am avut grija de nepotul meu i_am spui lui maicasa" daca se apuca sa planga il atarn cu capul in jos de balcon."

| BlackRose03 a răspuns:

Nu imi plac, mi se par enervanti.Cat sunt mici si cand nu plang sau urla pot fi chiar dragalasi.
Decat sa-mi consum banii si timpul pe un copil fie acesta cea mai mare bucurie sau nu prefer sa n-am.
E doar opinia mea...
Un copil prezintă o mare responsabilitate pe care n-as fi in stare sa mi-o asum (cel putin de pe acum)decat pret de o perioada.

| anonim_4396 explică (pentru BlackRose03):

Avand in vedere ca esti un copil cred si eu ca un copil reprezinta ceva imposibil pentru tine(deocamdata ).

| BlackRose03 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt un copil mai matur mintal decat ceilalti 63 din clasa mea si cea alăturată.
Mi-am crescut practic fratele mai mic de la o varsta fragedă deci stiu cum e. Vârsta e doar un numar si stiu persoane care la 20-30+ sunt lipsiți de bun simt, educatie sau viitor.
Si tatăl meu la 53 fiind profesor universitar nu se exprimă ca mine, are fixuri si idei aberante.
Deci da, poate sunt copil dar totusi am crescut unul si pentru varsta mea ma consider mai matura ca unul de 16-17-18 care stie doar sa petreacă, n-are vocabular si se intreaba daca penisul sau e prea mic (si hai sa recunoastem, multi tineri sunt astfel).

| anonim_4396 explică (pentru BlackRose03):

Ai crescut unul? Cu banii tai? Munciti de tine? Sau de parintii tai? Da, am inteles, esti mare matura. Tot site/ul stie deja. Nu pierzi vreo ocazie sa ne bagi asta pe gat.

| BlackRose03 a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu esti aici doar ca sa cauti motiv de ceartă.De fiecare data cand vezi un raspuns de-al meu te-apuci sa judeci ca ti s-a pus pata pe mine cand ne-am certat prima data tot datorită unui raspuns dat de tine.
Cum spuneai acum cateva ore?"Black are 14 ani deci..."
Da, tipul ala care ma face c.rva si consideră toate femeile c.rve si nefolositoare stie mai multe si mi-e mult presus mintal.
"Inteligent" acel raspuns al tau.
Deci crezi ca eu gresesc cand am spus ca exista atat bărbați cat si femei rele si nu toti suntem la fel existând cazuri si cazuri iar el are dreptate cand spune ca barbatii (crescuti de femei)au facut totul in lumea asta si noi toate suntem folositoare doar pentru vag.inul nostru si toate însală si se gândesc la bani pentru ca are 27 de ani, fiind de 2 ori mai mare(ca dupa tine daca e mai mare e si mai inteligent) si n-a avut vreodata o relație serioasa. Uita-de inca o data printre răspunsurile lui si jignirile adresate mie si intoarce-te sa spui "Black are 14 si tu avand 27 ai dreptate, toate sunt c.rve si asta nu stie ce vorbeste.E inteligent ca ai injurat-o si ea nu fiind mica si imatura".
Atunci cred ca am avut dreptate iar tu te-ai băgat fara motiv si ti-ai revărsat frustrările dand dovada de prostie.
Aplauze domnului Endoryus. laughing
Treci mai departe, e patetic.
Daca totusi vrei sa te certi cu cineva fa-o cu whatevervnm care randul ei cauta sa se certe fara motiv cu toti de pe site-ul asta si sa judece.

"Da, am inteles, esti mare matura. Tot site/ul stie deja. Nu pierzi vreo ocazie sa ne bagi asta pe gat."
Tu vrei sa ti-o bag pe gat deci n-o mai cere.
La randul meu am numeroase defecte si nu sunt destul de matura pentru un adult de la vârsta asta, dar in comparatie cu altii DE VARSTA MEA nu cred ca sunt asa de imatura.

"Ai crescut unul? Cu banii tai? Munciti de tine? Sau de parintii tai?"
Cu banii din pensia bunicilor care ne-au crescut.Nu am putut munci de la 3 ani si inca nu pot deci nu ii pot cumpara lucruri, dar eu am fost langa el cand era luat în ras de catre colegi si l-am apărat, eu sunt mereu langa el sa nu pateasca ceva, eu făceam temele cu el si il adormeam, eu am avut grija ca de fiecare data cand plecam in vacante pe timp de vara (si se intampla deseori)sa nu pateasca ceva si sa-l insotesc mereu, sa plâng cu el si sa ripostez cand bunicii sau tatăl la furie il loveau si sa-i dau de mancare cand avea 1 an.
Poate nu am putut sa ii cumpăr cele necesare din banii mei neputând sa muncesc, dar am fost mereu langa el si de multe ori l-am salvat din fata a numeroase conflicte si probleme.
M-am implicat mult mai mult decat părinții deci da, pot spune ca pe de o parte l-am crescut si l-am invatat cate ceva.

| anonim_4396 explică (pentru BlackRose03):

Valeu mamica mama, nu glumea nenea google cand zicea ca cei care sufera de ADHD trancanesc ( sau scriu) mult.Eu scriu un rand, tu 3 romane. Revenind.

"Tu esti aici doar ca sa cauti motiv de ceartă". Asta o spun absolut toate oile de pe site/ul asta cand le dau peste bot cu ceva cu care(evident, dooh) nu le convine. Culmea, tin legatura cu unii de ani de zile, am avut atatea pareri diferite si totusi continuam sa vorbim. De ce? pentru ca aia nu sunt niste sensibilosi ca tine si 99.9% din oamenii de pe site/ul asta.

"Da, tipul ala care ma face c.rva si consideră toate femeile c.rve si nefolositoare stie mai multe si mi-e mult presus mintal.
"Inteligent" acel raspuns al tau." Da, a fost inteligent raspunsul meu. Ce r@hat stii tu despre viata? Ca ai citit pe net despre cum sunt barbatii? Crezi ca este mare diferenta intre tine care crede ca majoritatatea barbatilor sunt praf si suparatul ala care crede ca majoritatea femeilor (daca nu chiar toate dupa mintea lui ) exista de pomana? Sa fim seriosi.

"printre răspunsurile lui si jignirile adresate mie si intoarce-te sa spui " Deja l/am raportat. Desi nu prea dau 2 bani adminele pe ceea ce vreau eu, am crezut ca unde/s multi puterea creste. Poate vede ce am raportat eu si altii.

""Black are 14 si tu avand 27 ai dreptate, toate din c.rva si asta nu stie ce vorbeste.E inteligent ca ai injurat-o si ea nu fiind mica si imatura"." Mda, se putea sa nu exagerezi tu putin acum. Nu ai mai fi fata daca nu ai face din tantar armasar. Tipic voua. Eu nu sunt de acord cu ala, cu nimic din ce a zis. Dar tu poate esti religioasa ( presupun, habar nu am ) ca aia au mentalitatea " ori alba, ori neagra ". Dupa inteligenta ta iluminatoare si raspunsul meu care cica e "impotriva" ta inseamna ca eu tin (clar) cu el. Aplauze domnisoarei Black laughing. Lumea nu ar trebui sa creada ce zice el pentru ca e clar foarte suparat pe sexul frumos dar nici dupa tine avand in vedere ca abia ti/ai luat buletinul.

"Daca totusi vrei sa te certi cu cineva fa-o cu whatevervnm" Suntem prieteni buni. Cei care se aseamana se aduna presupun thinking

| BlackRose03 a răspuns (pentru anonim_4396):

"Valeu mamica mama, nu glumea nenea google cand zicea ca cei care sufera de ADHD trancanesc ( sau scriu) mult.Eu scriu un rand, tu 3 romane. Revenind. "

Nu mi-ai citit compunerile.In comparatie cu ce scriu eu în povestirile mele asta nu e nimic.

"Asta o spun absolut toate oile de pe site/ul asta cand le dau peste bot cu ceva cu care(evident, dooh) nu le convine. Culmea, tin legatura cu unii de ani de zile, am avut atatea pareri diferite si totusi continuam sa vorbim. De ce? pentru ca aia nu sunt niste sensibilosi ca tine si 99.9% din oamenii de pe site/ul asta. "
Gresesti si aici. laughing
Răspuns pentru ca am timp si nu ma deranjează cu nimic.Sa stii ca ma doare in c*r de parerea ta, ma cunosc bine pe mine însămi si daca cineva ma jigneste nu am parte de resentimente fata de persoana respectivă sau ma simt jignită.De ce? Stiu ca nu e adevarat.
Nu poate sa-mi convina sau nu ceva scris de un necunoscut despre mine din moment ce nu-l cunosc, e un 0 pentru mine.
Sensibiloasa eu? laughing
Cand sunt injurata sau batuta sunt orice doar sensibiloasa nu. laughing
Deci acum ai spus ceva fara a ma cunoaste.Bun.
Am cateva bune prietene care sunt jiginite zilnic de niste baieti care se tin dupa ele si ii bat zilnic fara ezitare.Si sunt si alte motive si am deseori încăierări cu altii.
Nu orice se rezolva prin discutii, am invatat singura sa ma apar.
Poate nu crezi ca fiind fata ma pot bate cu băieții, dar pot ridica 15-20 kg cu o mana(sala 5 ani si exercitii zilnice cu gantere).Nu ma crede, am copii in scoala si colegi are sa se teama de mine si sa stie de ce sunt capabila.
Desi am numeroase vanatai in urma acestor bătăi, desi bunicii ma jignesc si se ceartă zilnic si am fost blestemata de mama
...nu-mi pasa.
In acest caz de ce mi-ar pasa de unul din mediul virtual care nu ma poate rani fizic?
Tu esti nimic prin răspunsurile tale in comparatie cu cunoscutii mei din realitate.

"Da, a fost inteligent raspunsul meu. Ce r@hat stii tu despre viata? Ca ai citit pe net despre cum sunt barbatii? Crezi ca este mare diferenta intre tine care crede ca majoritatatea barbatilor sunt praf si suparatul ala care crede ca majoritatea femeilor (daca nu chiar toate dupa mintea lui ) exista de pomana? Sa fim seriosi. "

Nu am zis niciodată ca toți sunt la fel,de asta cand cineva ar spune ca toți ar fi la fel si jigneste comentez.
Cei drept multi tineri din ziua de azi sunt dezinteresați,fumează,beau,înjură in mod permanent si deseori jignesc.
Dar nu tin minte sa fi zis ca toți sunt la fel.
Cum am mai spus,exista atât bărbați de nimic cat si femei asemenea lor,dar mai sunt si oamenii buni.
Ce r. ahat stiu despre viata? Trăiesc in saracie.,datorită acelui ADHD despre care ai comentat mai sus am fost si sunt exclusă,am fost scuipata, barfita, injurata, batuta zilnic, nu de 2-3 hai 10 ori. Tatăl meu e violent si ma bate fara motiv (cu forta si calumea, pumni, pucioare), mama nu se intereseaza de noi si eu o vad la cateva luni.Merg cu aceleasi haine. Bunicul meu are 75 de ani si multe probleme de sanatate si sanse minime la viata.Stiu ca va muri curând si cand se va intampla voi ajunge pe străzi.Deci stiu ceva, nu mult, dar putin stiu despre viața asta.

"Mda, se putea sa nu exagerezi tu putin acum. Nu ai mai fi fata daca nu ai face din tantar armasar. Tipic voua. Eu nu sunt de acord cu ala, cu nimic din ce a zis. Dar tu poate esti religioasa ( presupun, habar nu am ) ca aia au mentalitatea " ori alba, ori neagra ". Dupa inteligenta ta iluminatoare si raspunsul meu care cica e "impotriva" ta inseamna ca eu tin (clar) cu el. Aplauze domnisoarei Black laughing. Lumea nu ar trebui sa creada ce zice el pentru ca e clar foarte suparat pe sexul frumos dar nici dupa tine avand in vedere ca abia ti/ai luat buletinul. "
Fata de alte fete care se plâng din orice si le sta gândul doar la băieți si haine sunt putin diferita.Mai baietoasa.
Pana si membrii familiei imi spun ca ma port mai mult ca un băiat.
Nu gândesc ca o fata,in afara de aranjatul părului nu sunt ca una (in ceea ce priveste obsesia pentru fizic, barfele, râsul in exces fara motiv, faptul ca multe nu se pot apara fiind slabe fizic etc).
Cred intr-un Creator, nu are legatura cu religia.Deci tu esti unul dintre aia care crede ca jignirile aduse sexului opus si a multor alte lucruri sunt datorate religiei. laughing
Din ceea ce ai spus "BlackRose are 14 ani deci..." a reiesit faptul ca eu gresesc si esti de acord cu el.In acele răspunsuri am spus doar faptul ca nu toate femeile sunt la fel si tu prin acel raspuns ai spus intr-un mod indirect ca gresesc.Deci daca gresesc el are dreptate? Ori suntem diferiti, unii fiind de cct si altii nu precum am spus ori toate femeile sunt ipocrite precum a spus "Sofer".
M-ai contrazis aducand in discuție varsta deci esti de acord cu el, ca nu prea inteleg. Daca eu gresesc si nici el nu are dreptate cum sta treaba? In afara de aceste 2 variante nu vad alta.Din nou, aplauze. laughing
Poate sunt mica, dar nu cred ca gresesc in tot ce spun.
Vârsta nu e o regula in privința cunostintelor si a mentalității.

"Suntem prieteni buni. Cei care se aseamana se aduna presupun".
Normal ca sunteti prieteni.
Doar ca fata de ea tie nu iti sta in fire sa exagerezi.
S-a certat cu numeroase persoane de aici si a jignit, de multe ori fara motiv.
Ce prieteni iti găsesti si tu. laughing

| whatevernvm a răspuns (pentru BlackRose03):

Te-am jignit fara motiv?

| BlackRose03 a răspuns (pentru whatevernvm):

Nu neaparat pe mine.

| anonim_4396 explică (pentru BlackRose03):

Doamne sfinte sisoie cat mi/ai scris. Sa stii ca mi/am dat o palma. Si doare al naibii de tare ca am maini mari laughing. Revenind. Of.

".Sa stii ca ma doare in c*r de parerea ta" Mda, la fel ca restul oilor. Mereu va doare acolo dar trebuie sa explicati fiecare punct in parte unde (cica) am gresit. Doar pentru ca nu va doare. of of, nebuneilor.

"Deci stiu ceva, nu mult, dar putin stiu despre viața asta." Mi s/a rupt inima in 2 ce sa zic, plang. Stai linistita, nu esti singura care a trecut prin asa ceva. Been there, done that.

"Cred intr-un Creator, nu are legatura cu religia.Deci tu esti unul dintre aia care crede ca jignirile aduse sexului opus si a multor alte lucruri sunt datorate religiei" Nu te/ai prins de ce voiam sa zic dar continuam. Nu/i bai.

"In afara de aceste 2 variante nu vad alta.Din nou, aplauze." Varianta "nr" c? Amandoi gresiti? Stiiiu, iti vine sa crezi? WOW O.o.

"Normal ca sunteti prieteni." Pai deh, Ce sa fac si eu? Sa vorbesc ca un pedo cu astia sub 18 ani? Sau mai rau, sa imi pierd timpul cu oamenii banali care nu vad dincolo de aparente? Mai bine ascult cum creste iarba. Sau Chopin love struck.

| BlackRose03 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pff,n-are rost sa discut cu tine, nu mere sa vorbesti cu unu fara viata socială ce sta toata ziua pe TPU. laughing
Nici nu stiu de ce mai bag in seama persoane ca tine, offf am decazut asa mult. sad
Te pup dulce jos, haypa :*

| whatevernvm a răspuns (pentru BlackRose03):

Ok, eram confuză ținând cont că eu nu te-am băgat în seama fără motiv vreodată.

| anonim_4396 explică (pentru BlackRose03):

Pentru una matura ai cam ratat iesirea cu ce rah@at ai scris la urma.

| BlackRose03 a răspuns (pentru whatevernvm):

Mersi,mersi laughing

| RAY a răspuns (pentru BlackRose03):

Macar sa stiu vorbesti de mine? cand te am jignit eu?

| ShaOfHatred a răspuns:

No pedo.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca sunt cuminti, stau la locul lor, nu vorbesc incontinuu, da, imi plac.Preferabil sa aiba si peste 5-6 ani. Daca sunt din aia care plang, tipa si distrug totul din jurul lor, atunci nu, nu-i suport.

Răspuns utilizator avertizat
| Victor453 a răspuns:

Depinde cum sunt, de exemplu cand am stat cu verisoru meu de 4 ani mi-a placut ( ma asculta de mirare, deoarece pe nimeni nu asculta nici pe maica), dar cand am stat cu nepotu meu de cinci ani, apai era ceva groaznic, cand incepea a striga si a plinge (ii foarte plingacios) imi venea sa-l dau de perete, cand minca jumatate dadea jos, a varsat ceai pe covor alb, pe urma plingea unde-i mama, asa tare striga am crezut ca vecinii o sa cheme politia))
De aceea nu, nu-mi plac copiii!

Răspuns utilizator avertizat