| Ioannaaaaaaaaaa a întrebat:

Va plac copiii? De ce?

16 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Daaaaa, imi plac si ii ador love struck
De ce? pentru ca ma face sa ma simt implinita ca femeie si imi fac viata frumoasa!
O zi buna sa aihappy

| neutrino a răspuns:

Nu poate fi nimic mai frumos si mai de pret!

| T0T a răspuns:

Majoritatea da.

| Doub a răspuns:

Da, imi plac, dar sa nu stau mai mult de 2-3 ore cu ei.

| KillMePlease a răspuns:

Sa zicem ca da... De ce? Pentru ca ei au sufletele curate (nu toti, ce-i drept).

| Dariusuu a răspuns:

Că sunt caraghioşi, zâmbesc mult şi iubesc mult!

| Felys a răspuns:

Doar al meu, in rest de la distanta, nu sa ii apropii

| AirănMeidăn a răspuns:

Foarte mult
*pedo voice*
ii iubesc

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Pentru ca....sunt pur si simplu copii, presupun ca din instinct.

| Lawliet14 a răspuns:

Imi plac, da. Foarte mult, dar nu stiu de ce. Imi placeau si cand aveam 4 ani, cred.

| FemeiaPisică a răspuns:

Sincer, nu îmi plac copii. Am fost mereu o fire rece şi nu am suportat gălăgia.

| LaughingKarima a răspuns:

Iubesc copiii! :* sunt toti atat de veseli si draguti, chiar daca esti supar o sa ajungi sa zambesti datorita lor.

| NoName0x0 a răspuns:

Buna! Imi plac copii (pe ai mei i.as adora), dar si ai altora sunt draguti, atata timp cat nu petreci zile in sir cu ei... Cred ca te nasti cu aceasta "placere". UNORA NU LE PLAC, SPRE EXEMPLU. happy

| Miihaa a răspuns:

Da. Sunt nostimi si uneori mai destepti decat oamenii in varsta

| IcyBlu a răspuns:

Pentru ca spun lucruri trasnite big grin

| ElMaestro a răspuns:

Da, deoarece sunt drăguți.