| diuuu a întrebat:

Va plac tatuajele? Ce tatuaje aveti? Care este cel mai potrivit loc pentru un tattoo care sa nu fie vizibil tot timpul?winking

13 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Am avut un gand odata sa imi fac un tatuaj dar m-am gandit mai bine si m-am razgandit. Apreciez un tatuaj dar nu imi place sa vad nu stiu cate sute pe o singura persoana. Si in principiu apreciez tatuajele comemorative sau cele care exprima identitatea ta.

| Silvia a răspuns:

Mi-ar placea ca in viitor sa imi fac un tatuaj pe glezna, un fluturas.

| Decebal a răspuns:

Am un tatuj pe braztul drepet, el arata cam asa (S.P.Q.R.) e inpodobit cu lauri.

| gabitsa a răspuns:

Mi. a s dori sa am unul la glezna, pe gat, sau pe umar. Ceva discret big grin

| Absenta a răspuns:

Nu am dar as vrea sa-mi fac(astept sa mai cresc putin) pe latura palmei stangi (de la incheietura pana la degetul mic) sa-mi scriu
"what goes aroud comes around"-roata se intoarcehappy
mi-as face o buburuza pe degetu mare de la piciorul stang day dreaming

| enemig0 a răspuns:

Da.Cranii, serpi, nume de formatii rock...Pe omoplat, fesa, ceafa.

| jessyka_9063 a răspuns:

Pe umarul drept cred eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.best-tattoo.net sfaturi utile despre tatuaje, modele tatuaje

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Informatii despre tatuaje pe www.tatuaje-modele.info

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am 3 si sunt mandru de ele.
Mai vreau 1 cat de curand si inca 2 da nu le-a venit timpul.

| cucubau1992 a răspuns:

Hm multe cel putin la mine si inca vor mai continua sa apara.Ce tatuaje avem cred ca e o intrebare fara sens deoarece majoritatea si-au facut acele tatuaje cu un scop. Zona cea mai buna pentru a avuea tatuajul la vedere tot timpul este mana antebratul sa fiu mai exact daca mai ai nevoie de detalii carbon_toxic ii id meu si vb acolo

| diuuu explică:

Eu ma gandesc sa-mi fac o mamarutza!hee hee

| Reply a răspuns:

Prietena mea, are un tatuaj. Se intinde pe tot spatele. Este pozitionat pe coloana vertebrala de la gat pana jos in dreptul bazinului. Are tatuat acest mesaj "carpe diem quam minimum credula postero" in latina care inseamna "Traieste clipa astazi, fara sa ai incredere in ziua de maine". Fosta prietena, avea (are) o nota muzicala tatuata in interiorul urechii ca aceasta http://3.bp.blogspot.com/......00/ear.jpg