| juniper a întrebat:

Va place serialul Zeke si Luther de pe Disney Channel? Mie imi place parte cu "salopeta" urmarindu-i pe Zeke si Luther deghizati, ma bufneste rasul de fiecare data cand ma uit. Care este partea voastra preferata din orice episod?

Răspuns Câştigător
| M.madallina a răspuns:

Eu si sora mea murim de ras cand intra in scena kojo, mai ales atunci cand zice:''iti trebuie curaj, atitudine si oase din otel inoxidabil. fereste-te!''si isi trage palma aia peste fundlaughinglaughinglaughingmor de ras!

150 răspunsuri:
| iuandfto a răspuns:

Imi place mult. E unul dintre cele mai tari seriale.

| All3Cs4ndr4 a răspuns:

Esti prodst

| ElenaOtilia a răspuns:

Am citit toate postarile si realizez ca am vazut toate episoadele si am 18 ani! laughingrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da imi plac cel mai mult schemele lor de pe skateboard asta ador imi plac figurile lor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e chiar misto serialul mie imi place episodul cand livreaza gogosi iar luther este pacalit de niste pusti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Partea mea preferata este cea cand luther merge in tunelul acela cu caini fiorosi. ma fac sa rad cand au aflat ca caini erau de fapt niste caini mititet si au spus ca sunt dragalasi si i-au chemat la ei dar cand au latrat sa-u speriat foarte tare. apoi, luther i-a spus lui zeke sa-i dea mancarea de caini le-au dato si au iesit din tunel.
eu am ales acest episod fiind ca ei s-au speriat de niste caini mititei. dar invatatura scoasa din acest episod este ca nu trebuie sa ne mandrim ca putem face ceva cand de fapt ne este foarte frica de locul despre care vorbim.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place partea cand se sperie de niste catelusi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate sunt tari chiar toate partile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daa si mie imi place
Mai ales Zeke este fff frumos :X:X:X
Imi placewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place serialul acesta la nebunie, mie mia placut cel mai mult episodul cu skeyturile poly blacasater; partea cu cainii din tunelul mortii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place episodul cu gogosile si zeke (hutch dano) este cel mai dragut:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E super tare ati vazut episodu cand zeke and luther au daramat florile lui salopeta? am murit de rass

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place foarte mult episodul cand cauta un sponsor si cand Luther se bate cu Zeke si cand Gordon s-a rupt! Mor de ras! si in plus dupa mine e cel mai tare desen de pe Dinsey Chenel! E bine daca cineva are un skate e normal sa iti placa un desen cu Skate! Cine are skate? Io am!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi plac toate episowdele Zeke and Luther mai ales Kojo dar si Zeke mas casatori cuel dar sunt prea mica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I love the episode when Zeke has a huge contest for a rare skateboard but he has to babysit Ginger. Then she runs away to a friend and Zeke looks for her all around the city. In the end they have a huge fight but they realise they actually don't hate each other that much. the episode is called "not my sisters keeper". watch it on youtube.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da imi place serialul si schemele lor de pe skateboard sunt fanul numarul 1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nouna ne place cand bat palma murim de ras cand fac asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place partea cand Luther mananca gogosi si dupa aia ragaie dei face varza pe pustii aia ciudati!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atunci cand sar peste saltel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atunci cand sar peste saltel.
Si ma pocneste rasu cand cad.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atunci cand sar peste saltel.
Si ma pocneste rasu când cad.
Ador fazele pe care le fac pe skatebord.
Sunt fanul nr. 1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place cind Yeke si Luther cautau un sponsor pentru a
le cumpare skeituri noi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Partea mea preferata e atunci cand Zeke si Luther darama gogoasa uriasa de pe gogoseria lui Don.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai tare faza a fost inntrun episod cand cei 2 se plimbau si Ltuher l-a intrebat pe Zeke: Hei Zeke? Vrei ceva de baut?" acesta a baut. a intrebat ce este ca este cam siropo. s. si luther a zis sirop laughing laughing laughing laughing atat de sec a fost totul si nu am mai putut de ras rolling on the floor Acum parre foarte sec dar cand privesti e adevaratul amuzament laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zeke and luther este super and ca fac sceme cu skateboardul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place partea cu tabara de skate, cand Luther a picat ca sa ii arate lui Ozei ca fiecare pica si luter s-a lovit sub centura, mi-a dat lacrimile de ras.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Partea mea preferata din acest episod este atunci cand Zeke si Luther s-au deghizat si au ajuns in masina de gunoi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

cea mai tare parte este cand in tabara lui zeke si luther un baiat vrea sa faca o,, schema'' si din greseala baiatul il loveste pe luther cu skeybordul in burta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place episodul cand zice si luther au o tabara de skeitbording luther este lovit de o placa in burta ce faza tare