| CalinPop a întrebat:

Imi explicati ultimul episod din zeke si luther? va fi difuzat pe disney channel Romania?

1 răspuns:
| HurremSultan a răspuns:

Sezonul 1: 2009-2010 :

Ginger îi face pe Zeke și Luther să facă o cascadorie de skateboarding. Prostindu-se prin camera lor de hotel aproape că ratează evenimentul. Cei doi ajung totuși, și încearcă săritura. În final primesc 1.50 RONi, atât le-a rămas după ce au plătit pentru daunele din camera de hotel, cei doi sunt de acord să își cumpere niște dropsuri.

Sezonul 2: 2011 :

Zeke decide sa sara peste marele alb spre bucuria lui Ginger care isi cauta un nou frate. Dupa cosmarul avut, Zeke devine fricos fata de cum este de obicei. La locul evenimentului i se desface siretul si ii spune lui Luther sa astepte, dar el nestiind ce sa faca calca acceleratia, iar Zeke reuseste sa sara peste rechin.
Nota: In America acest episod este episodul 1 al acestui sezon.