| npetcu90 a întrebat:

Vreau si eu episoade din zeke and luther(doar titlul) care nu au fost difuzate la disney channel.

1 răspuns:
| Cezar a răspuns:

Episoadele din Zeke and Luther nu există pe net care nu au fost difuzate pe Disney.
Sunt întradevăr dar în limba engleză dacă doreşti. Nu sunt traduse dar aproximativ 2, 3 episoade dacă găseşti noi care să nu fii difuzat pe Disney şi în limba engleză.
Deoarece fiecare episod nou care apare este transmis la Disney România pentru traducere.
Deci nu ai şanse.