| anonim_4396 a întrebat:

Va place stilul asta de "freza" la baieti?
http://s23.postimg.org/4x7m9kxgb/capture_20141220_181818 .png

Nu e ca m-as tunde asa nici sa fiu ultimul om de pe pamant, dar vad tot orasul plin de tunsoarea asta, si eram curios macar daca le place fetelor asa ceva. Deci?

28 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu, e prea nasol

| Liviu a răspuns:

Ma umfla rasu,Hai ca de astia mai e cum mai e.Dar cand vezi pe unu ras pe alocuri si pe restul fire mari de par,te apuca damblaua(cel putin pe mine)Eu ma barbieresc in cap saptamanal, nu suport, imi displace cum arat cu par in cap, chestia e ca multe femei adora barbati cu parul lung, multe adora barbati cheliosi, iar celelalte adora barbati cu un stil feminin.Nu putem multumi pe toata lumea.A da, si sa adaug inca ceva, ce parere ai de baieti slabanogi care se barbieresc in cap? Mie imi starnesc mila blushing laughing

| anonim_4396 explică (pentru Liviu):

Eu cred ca toata lumea mai sus le-a placut cum arata ala ca na, e model, trebuie sa arate bine. dar pe capul la toti idiotii care i-am vazut eu, zici ca sunt linsi in cap de vaca ori ca au bagat mana in priza. le sta ca dracu. oameni normali rar mai gasesti in ziua de azi. dar na, asta e "moda". bine ca am crezut mereu ca e pentru prostii care nu situ sa aiba grija de ei singuri

| KodrutZ a răspuns:

Ma asteptam la ceva mai jalnic. E decenta freza asta si nici nu e ceva super-nou. Vezi pe de-alde East 17 sau Vanilla Ice in anii 90...

| Kaℓi a răspuns:

Orice freza care necesita intretinere gen facut cu placa, fixativ etc, pe capul unui barbat, mi se pare ca ii stirbeste din masculinitate. Mi se pare caraghios sa mi-l imaginez stand cu orele in fata oglinzii pentru a aranja un fir rebel happy e doar parerea mea, poate n-am dreptate. De multe ori nu am.

| sappy a răspuns:

Daca as avea de ales intre o freza ca asta sau una asemanatoare, as alege fara indoiala o chelie fericita!

| Mădă0611 a răspuns:

E ok cand sunt 2-3 frezuliti asa, dar cand sunt toti, nu. Daca baiatul e dragut, nu prea conteza cum are parul. De sapt trecuta imi place Tiberiu Albu, parul nu e cine stie ce, moaca e de om linistit, deci love struck.

| Jipa95 a răspuns:

Pare a fi mai mult o intrebare pentru categoria beauty and fashion happywinking

| anonim_4396 explică (pentru Jipa95):

Mai bine raspundeai laughing "nebuno". sau iti e rusine ca esti tuns la fel?

| RaduTN a răspuns:

Bine zis, copiile lui David Beckham.

Eu prefer parul mare, ceva de genul http://3.bp.blogspot.com/......scari1.jpg doar ca perciunii sa fiu da-ti peste urechi, nu dupa urechi. Eu unul cred ca arata foarte OK, si atat timp cat nu copiezi pe nimeni, arati bine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

SUnt mai curios de raspunsul fetelor. Am postat asta in intrebare dar vad ca i-a fost foame si mi-a taiato.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te-as sfatui sa nu faci asta.Eu una m-am satutat de tunsoarea asta.Nu stiu ce parere au celelalte fete dar eu prefer simpletea de altadata.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nici fetele nu sunt mai breze sau inteligente. mi se face greata cand vad caricaturi de genul :))

http://s17.postimg.org/42wvo7trj/capture_20141220_183233.png

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Stiu...
Oricum, nu te baza pe raspunsul meu.Mie imi plac tipii chei.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Interesant laughing

| RaduTN a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa pui mana pe chelie si sa castigi la loterie? smug

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu mi se pare exagerata/urata. Nici nu pot sa zic ca imi place. Acum depinde si de parul fiecaruia. Nu orice frizura merge la orice cap.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mohawk e mai smecher

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bai nene au trecut aproape 10 zile si n-ai mai pus o afurisita de intrebare. N-am ce face pe TPU! laughing Si cred ca nu doar eu. big grin

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

laughing, mai am cateva dar le las pentru la anul". acum daca le pun nu e nimeni din care sa ma intereseze, sa raspunda. daca voiam raspun suri de la copii de 14 ani puneam zilnic intrebari.
app, cine esti?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Sunt un subscriber important de al tau. ^_^
No. 1

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

laughing tare asta. stiam eu ca iti schimbi numele la saptamana, dar depasesti recordul mondial, daca e unul.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Asta e numele meu stabil cunoscut de unii useri mai veterani. happy

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Tu esti ca nevasta batuta. te plangi ca nu iti place aici, si ca e pentru prosti TPU, dar revii mereu. laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Revin mereu, dar nu la fel de des. Inca mai am timp si de hoinarit pe aici. Nu am mereu. Da, pai site-ul e panarama, dar de-aia si revin - pentru amuzament. happy

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pentru amuzament. avem ceva in comun pana la urma

| Mădă0611 a răspuns (pentru anonim_4396):

La asta ma gandeam si eu, de asta l-am "barfit" in raspunsul ala.

| trixiiie a răspuns:

Tunsoarea e ok. Problema e că sunt oamenii trași la indigo laughing Degeaba au o tunsoare drăguță, dacă sunt toți la fel.
„Toaaaate-s la feeeel..." zic Paraziții.