| anonim_4396 a întrebat:

Va rog ajutati-ma.am o prietena care mi-a trimis un biletel in care zicea ca vrea sa fim impreuna, eu am zis da, dar dupa asta nu se comporta altfel cu mine si aproape ca nu mai vb cu mine(se uita mai intens in ochii mei, dar restul...), si nu inteleg de ce, oare a gasi pe altcineva, eu sunt mai mare cu un an ca ea. Ajutati-ma va rog

Răspuns Câştigător
| XK a răspuns:

Mi-se pare un comportament copilaresc din partea ei, sau poate iti studiaza gesturilewinking cel mai bine este sa o intrebiwinking