| 160593 a întrebat:

Buna as avea si eu o intrebare luna trecuta ma sarutat o fata si apoi mia spus ca ea vrea sa ma sarute numai cand consuma alkol si mi-a mai spus ca ea nu ma iubeste ca are prietena dar mereu se uita insistent la mine imi face din ochii si ma imbratiseaza oare simte ceva pentru mine? Va rog ajutati-ma sa inteleg ce vrea de la mine

2 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Ai foarte multe greşeli de ortografie, iar semnele de punctuaţie lipsesc. Corect, se scrie ''alcool'', nu ''alkol''. Ce vrea de la tine? După ce ţi-a spus, nu este întreagă la minte.

| RedheadOnTheRun a răspuns:

Flirteaza cu tine dar nu te iubeste. Uita de ea, mai sunt fete.
Si neaparat invata sa scrii!