| MaliceThemen a întrebat:

Va rog din suflet! urgent! vreau si eu sa stiu ce contine bumbac big grin, am de facut o spirtiera pana maine la scoala si. nu stiu cum sa fac fitilul crying FUNDA categoric

Răspuns Câştigător
| Minks a răspuns:

Vata

1 răspuns:
| AndrogynBeauty a răspuns:

Păi orice are pe etichetă "cotton"... Un şnur, o bucăţica dintr-un tricou vechi... dar să fie 100% cotton că altfel s-ar putea să scoată fum mult şi poate şi periculos. Şi un şiret poate să fie bun, dar ai grijă să nu conţină derivaţi ai plasticului.