| Andreea_5420 a întrebat:

Va rog frumos sa ma ajutati am nevoie de o idee pentru a face o compunere despre alegerea pe care as dori sa o fac pentru viitorul meu.
Sper sa ma ajutati.Am nevoie de ea foarte urgent.

2 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Păi, de unde să știm noi ce alegere vei face tu pentru viitorul tău? Dacă ești atât de puturoasă încât și să gândești despre tine ți-e lene, de ce crezi că niște oameni în spatele unui monitor vor ghici ce ai tu chef să faci în viață?
"Dacă să înveți n-ai sete o să speli closete și privind aceste-aspecte nimeni n-o să te respecte" (Paraziții)
Bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai copile cel cu numele de 7h30 te rog frumos nu mai jigni fata. Si eu am avut compunerea asta de facut la romana si sincer nu aveam nicio idee.Fiti mai intelegatori, fata vorbea doar de o idee atat