| ellaells a întrebat:

Va rog imi spuneti ce pot face sa nu mai fiu asa deprimata? Sunt trista de cand ma scol pana ma culc, urasc sa ma trezesc de dimineata ca stiu ca toata ziua imi merge prost. Nu prea am motive, nu stiu daca sunt asa din cauza vremii... Nu pot sa imi explic. sad Cine ma poate sfatuii si pe mine ce am?

Răspuns Câştigător
| MihaelaMariaPopa a răspuns:

Http://personalitatealfa.com/......r-o-criza/

La mine a mers si la cativa prieteni, daca e de la vreme, no problem, cu totii avem problema asta!
sper sa-ti foloseasca, succes!

| ellaells explică (pentru MihaelaMariaPopa):

Multumesc frumos! Foarte interesant articolul

| MihaelaMariaPopa a răspuns (pentru ellaells):

Cu placere, daca te ajuta cu ceva, printeaza motivele si lipeste-le langa calculator sau pe usa, starea ta se va schimba vrei, nu vrei laughing)))))

4 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Probabil că vreamea te influenţează într-o măsură mai mare, aşa că nu merită să stai supărată dacă chiar n-ai probleme. Gândeşte-te că alţi ar da orice ca să trăiască aşa că profită de viaţă şi zâmbeşte.

O să ieşi din starea asta, să nu uiţi să zâmbeşti happy.

| MihaiEdy1993 a răspuns:

Trimite-mi un email ( eduardmihai. puiu@t-online.de ) cu mai multe detalii si eu te voi sfatui.