| catthshshshs a întrebat:

Va rog sa ma ajutati sa gasesc un film, de fapt sa aflu cum se numeste. A rulat acum cativa ani pe Tvr 2. Era ori maghiar, ori polonez, una din astea doua. Era vorba de o ferma, de doi tineri casatoriti, sotia era o tanara blonda foarte frumoasa.
Sotul pleaca la razboi si ea nu mai stie nimic de el. Vine acasa ranit dupa multe luni si isi gaseste sotia cu un copil, o fetita parca.
Mai sunt niste personaje in film, ceva mai ciudate. Un fel de dracusor foarte hazliu si de asemenea si o creatura verde, care o ajuta pe femeie.
Stie cineva numele filmului? Mersi

1 răspuns:
| napolitaneee a răspuns:

Intra pe facebook si e un grup : din ce serial/film este? sau ceva de genul asta si consider ca ai avea mai multe sanse sa ti raspunda cineva acolo happy