| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a întrebat:

Am văzut recent pe YouTube, începutul unui film românesc, într-un bar unde se ascultau manele erau câțiva tineri, fete, băieți care dansau, stăteau la masă și vorbeau. La un moment dat, în toaletă făceau sex un tânăr cu o tânără, după ce au ieșit din toaletă, băiatul se spăla pe față la chiuvetă, iar fata spunea:"trebuie să vorbim". El atunci o respinge și pleacă în bar unde dansează și bea din sticla de bere. Nu am văzut mai departe. Știți cumva titlul filmului? E un film românesc apărut relativ recent.

Răspuns Câştigător
| Cksihja a răspuns:

Uită-te pe istoric la YouTube la clipuri-le vizionate și-o să vezi acolo.

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 explică (pentru Cksihja):

Am reușit să-l găsesc. Mulțumesc. O zi bună!

1 răspuns: