| anonim_4396 a întrebat:

Va uitati la NINI de pe Disney Channel?

8 răspunsuri:
| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Da, e frumos serialul!

| Maraaa a răspuns:

Da, la inceput mi se parea o prostie, dar de 2 ori m-am uitat la ea din plictiseala si acum mi se pare o tenelovela f tare happy
tu?

| anDa a răspuns:

Dahappy tu?

| TakeMeHome a răspuns:

Da^^
este fooarte frumos si aproape de fiecare data imi vine sa plang
dar este si amuzant.happy

| Crisu a răspuns:

Da.Sunt momente in care e prea comic, si momente in care iti vine sa plangi. Whatever, este mai frumos ca telenovelele alea "siropoase" care dau pe dinafara.

| GabitzaQlove a răspuns:

Da u?laughing, nu inteleg dc punetzi intrebari din asteafrustrated chiar n-aveti ce face?laughingglmlaughing

| Preity a răspuns:

Da, este un serial frumos!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dap