| Didi_8558 a întrebat:

Cine se uita la Nini de pe Disney Channel? Daca va uitati cum vi se par personajele si de cine va place cel mai mult?

Răspuns Câştigător
| Rooooooooooxi a răspuns:

Fiecare personaj joaca un anumit rol si are o parte foarte mare in acest serial. fara
unele personaje cat de mici ar fi ele poate ca povestea nu ar mai fi la fel
pai,pot spune ca imi place de Nini si nu mint chiar o ador dar ii simpatizez si pe Thomas,copii(sici, cheama, chow si martin) si inclusiv cei de pe teren si nu mi-ar ajunge spatiul sa spun ca ii plac pe toti caci fara ei nu se ajungea unde s-a ajuns
sper ca te-am convins!
papa!

10 răspunsuri:
| birdie14 a răspuns:

Buna! Pai in primul rand "TheLastDancer15" -pe de rost- se scrie dezlegat,nu legatbig grin
Apoi,eu personal nu vad nimic interesant la serialul asta,desi m-am uitat la el din curiozitate. Daca vrei poti sa nu iei in considerare raspunsul meu,dar nu pot intelege de ce majoritatea copiilor din tara asta se uitata la chestia aia, adica nu e ceva mai bun la tv?
Asa, cat despre intrebarea ta...pai avand in vedere ca nu ma uit,si nici nu-mi place serialul,nu-mi plac deloc personajele,joaca prost,si fals,dar personajul pe care il simpatizez este ala negru microlling on the floorcheama, sau cum?(apropo nu-i nevoie de funda, am raspuns la intrebare doar asa)
Have a nice day!

| No a răspuns:

Mie imi plac toate personajele :X Toate au ceva special happy Dar Nini ( Florencia Bertotti ) ramane preferata mea.

| TheLastDancer15 a răspuns:

Sincer, uite povestea: cand a inceput prima oara, eu si prietena mea cea mai buna, eram fane foarte nebune dupa Nini. si in fiecare zi la scoala povesteam ce s-a intamplat in ultimu episod si ziceam ce ne-a plecut si radeam si eram nebune. in fine. apoi. dupa vreo 50 de episoade invatate PEDEROST big grin laughing) ne-am plictisit... si radeam de altii care radeau cand povesteau telenovele cum faceam noi la inceput si ne-am dat seama ca e stupid laughing ce faceam. si ne-am saturat de tot de Nini. iar acum cand auzim de ea, plecam cat de departe putem big grin laughing.
personajele mele preferate sunt Tony, Chow, Lola si Martin... si sincer ma intereseaza mai mult ce se intampla cu ei in serial [ma interesa*] decat cu Nini, Thomas, Celina. bla, bla... deci cam asta a fost scurtul meu raspuns laughing pup si funda? :*:X

| BetaAlfaGamaDelta a răspuns:

Personajele sunt super iti spun top 10:1Nini,2.Thomas,3.Nicolas,4.Martin,5.Cecilia,6Tony,7.Lola,8.Victoria,9.Sebastian,10.Chamasi in restul toti. funda please?

| Claudiu2011 a răspuns:

Sport(alergare,Volei,Orice sport pe care poti sa l practici) + o dieta serioasa.Fructe si legume.Mai putine prajeli mai multe fierturi happy
Si daca nu ai vointe nu poti slabi.asta e sigur.

| muteanupaulcostin a răspuns:

Toate au rol important si ar trebui sa iti placa aproape toate.Mie imi place nini si thomas, poate si nicolas.dar nu celina

| Rux_4388 a răspuns:

Personajele sunt foarte interesante mie imi place de nini si tomas si chiar de cecilia tony lola si chow.:X:X:X:

| kissadem296 a răspuns:

Mie imi place celmai decent personaj. de aici te las sa te gandesti tu...

| Didi_8558 explică:

Dau funda!

| Didi_8558 explică:

Aiko,poate multor copii le place Nini si pe mine ma enerveaza uneori, dar tot ma uit. Fiecare copil are gusturi diferite.