| RAY a întrebat:

Vegetarieni manca paine,alune,caju,patiserie,cofetarie, dulciuri?
as vrea sa imi raspunda un vegetarian

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Nu cred că e ceva foarte ieşit din comun. Tot mai mulţi oameni încep să realizeze că mâncărurile amăgitoare tip fast-food pline de zahăr, sare, E-uri şi grăsimi nu le fac bine.

16 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Cred că depinde de vegetarian.
Eu, de exemplu, tind să evit toate mâncărurile nesănătoase, fie ele şi vegetale.

| RAY explică (pentru NOname):

Alunele,caju,semintele sunt sanatoase nu?

| NOname a răspuns (pentru RAY):

Da şi îmi plac.

| Drimmero a răspuns (pentru NOname):

Eviti fast-food-ul si orice nu tine de mancarea facuta de casa? Nu prea am intalnit oameni de genul, esti de apreciat!

| Drimmero a răspuns (pentru NOname):

Pai da, nu fac bine, dar tot sunt cozi la shaormerii, mc-uri, kfs-uri si la pizzerii. Vreau si eu sa incep sa mananc cat mai sanatos, dar parca o ciorba/supa nu intra la fel de bine ca cele mentionate de mai sus.

| NOname a răspuns (pentru Drimmero):

În cercul meu de cunoştinţe sunt mai multe persoane care evită fast-food-urile. Probabil depinde cum te nimereşti.

| Drimmero a răspuns (pentru NOname):

Ok, tot mi te laudai cu ceva salata de ma ling pe degete, unde este?

| NOname a răspuns (pentru Drimmero):

În burtică. tongue

| Drimmero a răspuns (pentru NOname):

Ce nasol ai dat-o aici, aveam iluzii si sperante desarte!

| NOname a răspuns (pentru Drimmero):

Iluziile nu-s bune. Trăiască adevărul! big grin

| Drimmero a răspuns (pentru NOname):

De-ar gandi si Wenger precum o faci tu, echipa din avatarul meu ar ajunge departe, dar asta este altceva! Si da, chiar ai dreptate, dar alta intrebare sa-ti pun : Cand ai promis salata, a fost doar o falsa iluzie sau a fost un adevar?

| NOname a răspuns (pentru Drimmero):

A fost un joc de cuvinte.

| Drimmero a răspuns (pentru NOname):

Un joc de cuvinte care probabil doar un joc a ramas, e ok, ma resemnez si cu asa ceva.

| NOname a răspuns (pentru Drimmero):

Nu cred că e ceva foarte ieşit din comun. Tot mai mulţi oameni încep să realizeze că mâncărurile amăgitoare tip fast-food pline de zahăr, sare, E-uri şi grăsimi nu le fac bine.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da, normal ca mananca.