| mishulik19919 a întrebat:

Vi s-a intamplat o zi de groaza, povestiti-mi

1 răspuns:
| ΞJustΞмэΞ a răspuns:

Daa. eram in tren, veneam din tabara de la Bistrita laughing
toata noaptea am stat treaza de frica sa nu ma pozeze cineva intr.un moment jenant(de obicei cand dormi in tren/masina/autocar arati ca fata morgana laughing ) si la un moment dat am adormit(chiar si pentru 10 min). am aflat ca tot vagonul imi facusera mie si colegelor poze in timp ce dormeam ~x( dar sa vezi faza... si ei au adormit! laughing le.am luat fiecare aparat in parte si am sters pozele. nu multi aveau poze exclusiv cu mine, asa ca a fost usor oh go on

ei bine, asta da groaza laughing