| mariatina a întrebat:

Daca voi ati face un film de groaza cum ar fi? (povestiti-mi)

4 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

Personajul principal ar fi:http://www.divercitycafe.ro/......bieber.jpg
iar cel secundar :Http://www.killerjo.net (nu te uita daca esti fricoasa)
personajul principal dupa o zi linistita alaturi de iubita lui ajunge acasa si parintii ii dau cadou o vacanta in ...Romania.
se duce impreuna cu Selena,si alti.
in avion este asezat din greseala pe alt loc unde nu sunt prieteni lui :))
nimereste sa stea langa un barbat cu gluga ce mereu se scobea in dinti si scuipa pe el.
ajungand tipul il urmAreste pana la hotel.
ajunge Justin in camera de hotel,si SelenA vrea sa faca o baie.
Bieber iese pentru a se lauda fanilor si Selena este omorata :D
dupa ce vede constata ca este miezul nopti si nimeni nu mai este in hotel doar el si criminalul >:)
acesta il urmareste pe bieber, ii face farse si pe cand dimineata vine si el scapa de personajul negativ iese afara din camera de hotel si vine tipul negativ si ca in filmul acela (nu-mi amintesc numele) ii scoate unghiile, si fiecare fir de par din cap pana ce il omoara...
si.the end!
m-am distrat scriind accest "scenariu" foarte mult sunt pe jos de ras :))

| Hanking a răspuns:

Pai daca ar fi sa fac un film de groaza sigur as face unu cu zombie.Scenariul pe scurt ar fi cam asa : Se descopera o carte ascunsa intr-o piramida din egipt, iar in piramida aceea cartea este ascunsa intr-o caramida. Asa.personajul principal e un psiholog care pleaca intr-o drumetie cu inca 2 prieteni, iar cand descopera carte, o sterge de praf si incepe sa o citeasca, ajunsi acasa cei 3 citesc si restul cartii, dar ce afla acolo ii socheaza: afla ca peste 5 ani va veni sfarsitul lumii cum a prezis Biblia si afla data exacta cum au prezis Mayasii.Bun, trace 4 ani si ceva si peste tot in lume sunt dezastre naturae, ele inceteaza, si apar dintr-o data cei 4 calareti ai apocalipsei zicand : Noi suntem trimisi sa va pregatesc de Sfarsit si sa inceapa o noua era, intre timp: apare Diavolol si ii distruge pe toti in afara de unul dintre acei calareti Moartea. In fine se dezlantuie iadul pe pamant iar diavolul ridica toti mortii din pamant impotriva oamenilor. A trecut o zi apocaliptica iar prin minune diavolul este inchis din nou sub pamant dar este o mica problema : toti oamenii trebuie sa scape de zombie.Aici intrevine psihologul si cei 2 care stie exact cum sa-i omoare.ei se lupta cu zombie etc etc.to be continue. acu am inventat povestea laughing

| username_5501 a răspuns:

Pai ar fi cu faze sadice gen capete sparte, zdrobite maini rupte aa si mult sange.Si cu faze de genu.Muzica de suspans, un om pe un coridor gol si dintr-o data apare unu cu ceva in mana si il omoara.Cam asa ar arata un film de groaza veritabil.

Răspuns utilizator avertizat