| anonim_4396 a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata o minune? in ce a constat?winking

4 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

O singura minune mi s-a intamplat. De cand ma stiu toti din jurul meu, rude, cunostinte, tineau totdeauna sa-mi spuna ca se asteptau sa mor in aceeasi zi cand m-am nascut.Se pare ca nici n-am tipat ca toti copiii normali, am dormit atat de mult incat toti credeau ca am murit.Ca mi-a fost dat sa traiesc e cea mai minunata intamplare.Cu alte cuvinte viata mea a inceput nu" cu "un miracol ci "dintr-unul'.

| danutzsan a răspuns:

Da, mi-a venit mintea la loc dupa ce a fost rau de tot plecata cu sorcova, ( e mult de povestit dar minuni se intimpla)

| wonderbra a răspuns:

Mie da. Era sa ma inec la mare si ca printr-o minune a aparut un tip cu o saltea si m-a salvat.

| Sabina_8007 a răspuns:

Cand m-am nascut tongue