| TheQueen1 a întrebat:

Mereu le incurc pe bety salam si minune carmen. Probabil pentru ca amandoua sunt copii de manelisti. Voua vi s-a intamplat vreodata sa le confundati sau sa credeti sa sunt una si aceeasi? rolling on the floor

Răspuns Câştigător
| Porcusorul a răspuns:

Habar n-am cine sunt alea. Si nici nu vreau sa stiu.

5 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Nici macar nu stiu cum arata.

| R0R0 a răspuns:

Nu le-am incurcat inca

| Graphe a răspuns:

Dacă aș știi cine sunt cele două și cum arată ele, ar fi probabil o șansă mare să le încurc și eu, la fel ca tine, dar cum habar nu am.laughing

O seară frumoasă.

| TabJocuri a răspuns:

Da,mi s-a intamplat si mie laughing

| TheQueen1 explică (pentru TabJocuri):

Sa se duca naiba amandoua de tiganci maneliste si proaste laughing
Le mai e si rusine sa cante manele dar acasa dau manelele la maxim. rolling on the floor