| Fallen1Angel a întrebat:

Vi se pare viata fara sens? si daca nu, cum ii dati sens?

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Viata va avea sens cand vei privi in trecut.Acum suntem prea ocupati sa ne dam seamawinking

| Floreenofficial a răspuns:

Daca n-ar avea sens nu am mai fi existat! trebuie sa stii sa depistezi acest sens! distreaza-te si fa lucruri bune!

| gabriela a răspuns:

Vata nu e fara sens...sunt lucruri in viata fara sens, adevarat. Aceste lucruri trebuiesc ocolite pe cat se poate. Viata este frumoasa, cu bune si rele, dar nu este apreciat ideajus pana exista cel mai important lucru.sanatatea! Ca sa apreciezi existenta, ai nevoie de gandire pozitiva, sa vezi doar ce e frumos.raul sa-l ignori! Pentru asta cititul unei carti, muzica clasica. te ajuta mult, in locul net-ului si al tv. care sunt obositoare! Are sens viata! Trebuie trait.sa nu regreti nicicand nimic din ce ai facut, sa simti ca faci lucruri care au sens!

| AidaAmaranta a răspuns:

Nicicum, asat ii viata., asta ii soarta fiecare cu a lui...

| keissy a răspuns:

Ii dai sens prin hobby, distractie, prieteni, PRIN TINE