| anonim_4396 a întrebat:

Voi ati fost vreodata la Sfanta Parascheva?

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu dar as vrea

| zurick a răspuns:

De ce sa ma duc atunci cand se calca toti in picioare parca n-ar putea sa se duca sa se roage si-n alta zi? Am fost, dar intr-o zi obisnuita in care ma puteam ruga in liniste.

| pietrean a răspuns:

Nu si nici nu-mi doresc asa ceva! Din multe motive date de "credinciosi" si "preoti", sunt ATEE convinsa!
Nu vezi pe la televizor, ce se intampla cu acei "credinciosi"? Se mint pe ei singuri.Credinta inseamna sa te rogi sa capeti bani, sanatate(fara a face nimic in acest sens), sa injuri, sa dracui, sa te calci in picioare....Prefacatorie totala!