| emayperritos a întrebat:

Voi barbatii ce credeti despre menstruatie (ciclul menstrual)?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Este jalnica perioada. Sa ai chef si sa-ti puna indicatorul „STOP" in față.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

E printre putinele 'lucruri' pe care ma bucur sa nu le am.

| Drimmero a răspuns:

Ce parere as putea avea despre un fenomen biologic normal al unei femei? pot sa spun doar ca mi-e mila de ele atunci,, si ma bucur ca nu m-am nascut de sex feminin!

| MihaiNicu23 a răspuns:

E destul de scarboasa... MAi ales cand curge intr-o parte si te vede o clasa intreaga te mai faci si de ras la baieti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am ce sa cred, singura chestie este ca trebuie sa te feresti ca baiat de una cand este in perioada aia.

| Victoria18 a răspuns:

Nu or sa aiba niciodata barbatii o parere concreta atata timp cat nu simt simptomele menstruatiei...

| Golyat18 a răspuns:

Eu cred ca e Iuda.

| Golyat18 a răspuns:

Esti un prost/proasta cu intrebarea asta cum adica ce credem?
Nu ai ce sa crezi ca nu e vorba de Diavolul sau de dzeu e o chestie exacta eventual puteai sa intrebi ce parere aveti despre ciclul menstrual asta e altceva.
Dupa cum vezi aproape toti si-au expus parerea si doar eu credinta deci ti-am dat un raspuns corect.
big grin

| Danişor a răspuns:

Nu imi pasa.