| Andreea_Brandus_1995 a întrebat:

Voi cand faceti baie pe cap intai va spalati pe cap sau pe corp?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cap dupa restul

| darrio2007 a răspuns:

Normal că de sus. Deci incepi cu capul, logic.
Daca te speli mai intai jos, tot ce curge murdar de sus vine in jos.

| aditimus a răspuns:

Incepe de sus in jos...

| Drimmero a răspuns:

Regula e de sus in jos, sampon pe cap, frecat, masat scalpul apoi gel de dus sau sapun pe restul corpului.

| Hammurabi a răspuns:

Cred că în același timp de sus până jos.
Habar n-am. laughing N-am fost niciodată prea atent cum fac.
Pentru că dau drumul la muzică și ascult Deep Purple.

| Nirvanaaa a răspuns:

Pe cap mai intai.

| 1997onur a răspuns:

Uite cum se întâmpla la mine nu știu cum este la alți da la mine asa este)))))) mai întăi curge frumos apa pe păr și dupăia dau cu sampon (elsev) asta este samponul meu altul nu iau și dupăia curge singur pe corp. Asta este tot.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe cap mă spăl prima dată, zilnic mă cam spăl pe cap.