| William a întrebat:

Voi ce faceti dimineata mai intai? Va spalati pe dinti iar apoi faceti dus sau invers?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spad dintii si dupa fac dus

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Dusu seara inainte de somn pentru ca dimineata te trage curentu din cauza asta

| Andreea_Brandus_1995 a răspuns (pentru mgtow):

De aceeasi parere sunt si eu, ca doar trebuie sa te bagi curat in patul in care dormi.

| Wøodenpints a răspuns:

Mă întind, mă întorc cu fața în pernă, mai dorm vreo două ore apoi mă trezesc din nou și zic printre dinți "căcat, n-ar fi trebuit să neau atât noaptea trecută". După care începe ziua și repet procedeul.

| gemeni6226 a răspuns:

Eu prima oara imi beau cafeaua.E prea frig in baie sa fac dus, ma spal doar pe mina si pe fata si pe urma dintii.

Răspuns utilizator avertizat
| Copac13 a răspuns:

Prima oara deschid ochi ca de nu dau cu capu de usa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intru în baie şi mă spăl pe dinţi prima dată, ador să fac asta laughing.

| Andreea_Brandus_1995 a răspuns (pentru anonim_4396):

E si recomandat sa te speli prima data pe dinti, in acest fel nu se transfera bacterii.

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Ma spal pe dinti.Seara fac dus, daca fac dimineata o sa-i fie rece peste zi.vara fac dimineata

| Yonderly a răspuns:

1. Eu nu fac dus dimineața, mai ales ca e frig acum afară.Dar nici vara nu fac dimineata.
2. Prima data dimineata ma spăl pe ochi evident si apoi pe dinti.