| JohnDelancie a întrebat:

Voi ce bauturi energizante consumati?

9 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Ceai verde si Activia cu fibre, cele mai bune surse de energie.

| SilentRain a răspuns:

Doar Monster, si asta foarte rar

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

N-am curaj sa pun gura pe asa ceva, mai bine beau cafea. E mult mai sanatoasa.

| gemeni6226 a răspuns:

Cafea 3 in 1 cu zahar brun zilnic, coca cola mai rar si hell mai rar.

| Justme1997 a răspuns:

Foarte rar redbull. Aproape in fiecare zi cafea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai consum pentru ca sunt daunatoare pentru organism, dar imi placea Take Off, 9MM, Rienergy si Burn albastru.

| wpetterssone a răspuns:

Nu consum băuturi energizante.

| deadhoe a răspuns:

Nimic, losers

| TimSem a răspuns:

Dacă e să consum atunci consum Fab Energy Drink (Forever Living Products), care e mai sănătos decât alte chestii chimice.