| TheSeventhSin a întrebat:

Voi ce faceti cand sunteti plictisiti de moarte?

8 răspunsuri:
| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Citesc o carte în timp ce ascult muzică. Ori ies si ma plimb.

| Samariteanul a răspuns:

Ma uit pe Yt sau citesc o carte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In genere porcarii pentru ca la mine plictiseala naste monstrii si devin hiperactiva. Ceva garantat distrug (chiar si rabdarea oamenilor din jur laughing ), noroc ca ma plictisesc rar. laughing

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Dorm.

| VictorFenrir a răspuns:

Ascult muzica si daca n.am chef nici de asta ma arunc in pat

| LilPeep a răspuns:

Asta e viata mea, tot timpul, ce fac? ascult muzica/ma uit la un film.

| Aihao19 a răspuns:

Intru pe TPU, serioslaughingMai pun o intrebare, mai raspund la alte intrebari etc
Sau ascult muzica pe yt.

| alexfab33 a răspuns:

Sun un prieten