| Alexaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Voi ce faceti pe canicula asta ca sa va racoriti?

A fost prea cald azi si au anuntat la meteo ca inca 2 zile o sa mai fie asa!

4 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Eu merg la plajăhappy.
Am avut noroc şi m-am născut în Constanţa, la jumătate de oră de mers pe jos de plajăhappy.

| Libelle a răspuns:

Ma duc si fac baie la strand|la rau(daca stau la tara), ma imbrac mai subtire, nu las caldura sa intre in casa ci trag perdelele inchise la culoare, beau apa cu gheata, am mereu cu mine servetele umede, ce sa fac...trece si vara asta.

| Clever a răspuns:

Umplem stiglele (goale de cola sau fanta sau nesteasmug) cu apa le lasam putin la soare si ...sa inceapa distractialaughing...asta am facut toata ziuabig grin si nici nu am simtit canicula. incearca cu prietenii tai, e chiar foarte distractiv:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Ce ne-am dori si noi, aici in Hd-Petrosani putina canicula. pe fruntiile noastre scrie "satuII de ploaie" laughing am eu un sfatuletzbatting eyelashes alunga soarele pe la noilaughing :*:*