| florynboy23 a întrebat:

Ce cald e afara sad voi ce faceti ca sa va racoriti? big grin fundoi

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

Stau in casa...Afara mor daca ma duc laughing

13 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Mersi pentru funda :*

| MrAngelus a răspuns:

Tin geamurile si usile de la balcoane deschise.

| AikkoxD a răspuns:

Stau în casă?

| Dumnezău a răspuns:

Mi se rupe de caldura.Am patru Ciuc la 500 pe masa, daca nu ma satur, ma duc sa imi mai iau.Berea si folk metal-ul garanteaza racoarea.

| MineIsLikeABridge a răspuns:

Nu imi da funda doar pentru raspunsul asta : exercitii fizice, in lada frigorifica( de 10m pe 10m a restaurantului) ( al carui patroni sunt parintii mei ) cu un instructor chinez, fac si arte martiale, la rece happy

| Crisstttina a răspuns:

Imi inchid geamul la camera, trag perdelele de noapte, si am langa mine un pahar de apa cu gheata love struck ( imbracate si mai lejer.:d )

| CharlieHarper a răspuns:

Stau acasă sau dacă e să ajung undeva sar în mașină direct de la balcon laughing

| traxter a răspuns:

Cu prietenii la o berica si la un starcrafthappy

Ceva de baut rece. si dau drumul la aierul conditionat in nici un caz la geamuri sau usi intra toata caldura de afarahappy si mai mult mori de cald

| Deriss01 a răspuns:

Eu ies afara cu 2-3 prieteni si ne batem cu apaa devil. sau te poti duce la strand smug

| egidiu a răspuns:

Pai nu trebuie sa iei ceva rece cand nu mai poti de cald te poti racori cu limonada sau granita

| Ioana87423 a răspuns:

Iati prietenii si fa o bataie cu apa.Am facut-o ieri eram leoarca.

| roby2003 a răspuns:

Eu cand e cald mananc inghetata beau limonada, apa cu gheta etc ce ai racoritor. funda?