| diiiiiiiana a întrebat:

Este foarte foarte caaaaald afara! rolling eyes.
Voi ce faceti sa va racoriti?! big grin
[cel mai inspirat raspuns laughing) ia fundita on the phone

Răspuns Câştigător
| andrei_1493 a răspuns:

Limonada ...intru in magazine cu aer conditionat...laughing

8 răspunsuri:
| Dina a răspuns:

Ma imbrac intr-o rochie foarte scurta, fac dusuri reci, stau mai muult in casa.

| GabiiHaș a răspuns:

Ma uit la baieti p-afara, cumpar un suc cu gheata, Mirinda limonetto.

| diiiiiiiana explică:

Bine ca sunt stranduri cu apa rece smug! macar atat day dreaming

| Emma112 a răspuns:

Pai... nu mananc alimente foarte grase, beau foarte multa apa (eu de obicei beau multa apa)
Sa stii ca ceaiul cal pe vremea asta e foarte racoritor happy
De obicei inlocuiesc cafeaua cu un ceai negru si ..cam atat.
Bine limonada nu lipseste nici o data laughing

| M3taX a răspuns:

Intru in casa si pornesc aeru conditionat laughing

| Slake a răspuns:

Te poți duce la ștrand. Sunt deschise și seara.

| macsimdan a răspuns:

Un dus cu apa rece ar fi perfect sau stai in fata frigiderului deschishee hee

| BaciuFlorentina3 a răspuns:

Imi fac o inghetata de casa cumpar un suc rece de la magazin mai precis un cola cu trei cuburi de gheata din congelator.