| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce porecle aţi primit în copilărie?

18 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Berbecul, eram bun saritor la cap la fotbal, aveam detenta buna si asa mi-am castigat porecla aia pe atunci, il terorizasem o data pe unul mai inalt cu 1 cap decat mine, castigam orice duel cu el la cap pana se oftica si zicea ca nu mai joaca cu animalul de mine ))) si cam de acolo mi-a venit porecla.

Am mai avut porecla Chelu' o perioada scurta, ma tunsesem la chelie intr-o vara si toti imi spuneau asa, ce vremuri!

| SilentRain a răspuns:

N-am primit

| Sofer a răspuns:

Tataee. Au văzut ca semăn puțin cu el și mafioți mi-au dat porecla de rapper.

| mentholinks a răspuns:

Boby

Răspuns utilizator avertizat
| Dorotheea21 a răspuns:

Baby si Eve, o prescurtare. Au alternat o perioada.
Daca ai terminat romanele lui Tolkien de la intrebarea cu gandacei,hee hee spune'o si pe a ta.

| anonim_4396 explică (pentru Dorotheea21):

Pişcot. laughing (sunt mică de înălţime)
Asta era ocazională,în rest, prescurtarea de la numele meu.

| Dorotheea21 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce ciudat!
Inseamna ca asta ne'a confundat! :))
https://www.tpu.ro/go-to-answer/17554132/
Daca ma gandesc mai bine, mi-a comentat la o intrebare pusa cand eram mica.;))

| anonim_4396 explică (pentru Dorotheea21):

Https://www.tpu.ro/utilizator/vful
https://www.tpu.ro/utilizator/uwtn
https://www.tpu.ro/utilizator/aakalh
https://www.tpu.ro/utilizator/aahflc
https://www.tpu.ro/utilizator/aaozip
Astea sunt 99, 99 % sigură că sunt toate conturi de-ale lui Raizing.Şi Zabbyel ăla e tot el.Îi are pe toţi în lista de prieteni.Cred că l-ai văzut şi tu vorbind de mai multe ori singur pe la întrebările lui. =))

| Dorotheea21 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am vazut. laughing
Eu credeam ca daca ai doua conturi, TPU te inchide. confused
Trebuie sa fie altceva la mijloc.

| anonim_4396 explică (pentru Dorotheea21):

Nu prea ştiu cum funcţionează lucrurile pe aici, dar nu cred că stă cineva să urmărească câte conturi are fiecare user. Poate doar dacă îl raportează cineva, îl închide, dar cum pare destul de inofensiv şi nu cred că e genul care să deranjeze lumea pe aici, nu prea sunt sigură dacă se va întâmpla asta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

N-am primit

| Tian44 a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci de ce mai scrii laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Africanu, Boica, Ferb, Pedo, Bârcea.

| Dandinelle a răspuns:

Dada
Didi (de la dexter's laboratory)

| Tian44 a răspuns:

Hristos, cris, cristinel, cristoshel, cristocea sad