| ღSคภ๔яค a întrebat:

Voi ce ziceti daca spui mereu glume poate mai superi pe alti intr-un fel amuzant va mai vrea sa stea cu voi? Am nevoie de ajutor nu mi s-a intamplat sa nu stea prietenii mei cu mine din cauza ca spun glume uneori suparatoarebig grinLor din contra le place sa stea cu mine.

Răspuns Câştigător
| mihai_2762 a răspuns:

Ingrid acum difera si de la persoana la persoana fiecare cum intelege glumele tale si mie imi place sa fac glume iar unele dintre ele ii supara pe cei din juru meu.eu sunt si o persoana mai nesimtita si nu ma prea intereseaza daca le plac glumele mele sau nu.stii mai exista inca o cheatie la mijloc uneori in gluma spui adevarul si din cauza asta s-ar putea ca unii sa se supere la glumele tale.bafta!