| ayddyshhmee a întrebat:

Voi de ce va duceti la scoala? Ia, hai, fiti sinceri.

Răspuns Câştigător
| Deeiu a răspuns:

Decat sa stau acasa cu sora mea pe capchatterbox, sa fac curat, mai bine ma duc la liceulaughing`
Sincera, foarte sincera eu ma duc pentru baietilaughing`big grin
Ador sa flirtez pur si simplu, si unde in alta parte daca nu la scoalalaughing[ca la discoteca, n-am unde sa merg si cu cinestraight face]
Cateodata sa-mi vada lumea latura "pitziponceasca"
rolling on the floor

26 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Din obligatie si ca sa imi pun in miscare neuornii ca de nu ar intra in stare de putrefactiehee hee

| Malvina24 a răspuns:

Sa nu fiu un om incult si prost! sa invat carte si-o mai tarziu sa-mi gasesc un loc de munca pe masura celor invatate in scoala! asta vrea orice om cu capul pe umeri! o seara frumoasa tuturor!

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Ca să învăţ. Sunt mai curios din fire, încerc să aflu mai multe lucruri. happy

| OanaG a răspuns:

Pentru distractie, panarama Pentru invatat...ca fara scoala nu se poate :*

| nobody_9468 a răspuns:

Poi... din obligatie si pentru a sti si eu cate ceva, sa nu fiu asa proasta ca simona senzual, pentru a'mi face un viitor cat de cat ok so oricum daca n'as merge la scoala m'as plictisi...si daca nu ar fi scoala ce rost am mai avea in viata, adica si asta face parte din viata unui om,, ai mult sau mai putin, ce'i dreptwinking

Bafta.

| Marii a răspuns:

Ca sa nu fiu proasta, sunt destui doar in tara asta. Si pentru ca viitorul meu depinde de asta, nu poti ajunge ceva fara sa stii carte.happy

| AvalohAlyn a răspuns:

Pai clasele 1-6 pentru a ma informa dar de la clasa a 7 si pana in prezent la liceu ma duc obligat, nu invat nimic folositor mie, numai bazaconii plus ca trebuie sa mai suport si fitele unui profesor sau coleg.Ma duc ca sunt obligat, daca nu as fi fost obligat as fi fost la fel de informat, poate chiar mai bine.

| dyddyyyx18 a răspuns:

Ca sa nu iau absente, si sa ma mai vad cu prietenele. happy

| adi4ever a răspuns:

Asta ma intreb si eu in fiecare zi de ce ma duc...ma duc ca sa nu ajung peste 5-6 ani sa dau cu picamaru, sa torn asfalt si sa nu ajung gunoier
P. Sbig grine cativa ani se castiga bine daca esti gunoier si trebuie sa ai peste 8 clase deci i-au in calcul si varianta cu gunoierullaughing

| PuяpℓeMusic a răspuns:

Din obligatiestraight face

| dynasmile21 a răspuns:

Pentru ca imi place! happy Ador scoala, colegii si profesorii(bineinteles pe cei de treaba)... Ma inspaimanta gandul ca intr-o buna zi voi termina liceul. Acolo parca este regatul meu big grin stiu ce trebuie sa fac, stiu ca am un rol foarte important. Sunt una dintre persoanele de baza din scoala mea. O ador :X

| Aiwendil a răspuns:

Pentru ca trebuie si pentru ca sa aud multe perle, pentru ca am colegii amuzanti si pentru ca atunci cand nu am scoala ma cam plictisesc repede.Si pentru ca mereu doctorita vine sa ne controleze la ora de mate. S-a intamplat de vreo 4-5 ori!laughing

| Bianca_4346 a răspuns:

Pentru ca imi placelaughingacasa ma plictisesc.afara e prea frig sa stai.la scoala macar faci ceva folositor.mai razi. o gluma, o barfa ceva cevalaughingAcum serios... dc sa stau acasa?straight facesa pierd vremea? da'mi un motiv pentru care as sta acasa...happy

| Яùxsi a răspuns:

Sa nu ma plictisesc acasa laughing

glumeam. big grin eu una ma duc la scoala pentru ca acolo imi vad prietenii si rad si ma distrez cu ei la orice orehee hee Aaa si ma mai duc si pentru ca trebuie. tongue

| Nita a răspuns:

Pentru viitor si sunt obligat laughing

| unu a răspuns:

Ca sa nu fiu prost

| Cretzule a răspuns:

Pentru viitorul meu nu este dupa mine.

| someone_8322 a răspuns:

Ca sa pot da la facultatea de psihologie happy
si ca sa ma intalnesc cu colegii...stii uneori poti invata ceva util din scoala, dar nu mereu, de exemplu nu stiu la ce imi foloseste romana si fizica, ca oricum si tzata floarea stie de viteza, chestii trestii laughing big grin

| oky a răspuns:

Pt ca acasa ma plictisesc.

| Lavy_4392 a răspuns:

D prostilaughing)

glumeam.

pentru ca imi doresc sa fac ceva in viata asta...si asa e prea scurta si pentru asta tr sa ai cultura.sa citesti unele carti.macar o limba straina... etc etcbatting eyelashes

| just.for.you a răspuns:

La inceput mergem pentru ca sa invat, dar in liceu mi-am schimbat stilul, scoala era un loc de intalnire cu prieteni, si era interesant atunci cand ne asculta profi, unii erau stresati frate! parca mureau daca lua o nota rea, pentru mine mereu a fost invers, mereu radeam la o nota mica, mi se parea interesant, dar oricum cred ca radeam pentru ca eram sigura ca o pot recupera mai tarziu, oricum cand suntem la scoala nu ne dam seama cat o sa ne lipseasca scoala si colegii, abia duca cativa ani vom realiza kate am pierdut, dar ne vom aminti razand toate prostiile pe care l-am facut in scoala!crying

| roolez a răspuns:

Pentru caterinca si-o panarama. noraml si pentru creeru meu daca vreau sa ma fac actor nu prea trebuie carte. si sa ma vad cu colegi si gagica laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer sa nu iau absente

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai de fiecare data cand am lipsit astia ori dadeau un test in ziua aia si pierdeam si lectiile si dupa aia nu mai inteleg nimica...si nu-mi place sa dau test numa eustraight face asa ca mai bine stau la scoala si nu lipsesc la nici o lucrare, cat stiu atata stiu. oricum data viitoare nu o sa stiu mai multlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ar fi dupa mine, as studia acasa si m-as axa doar pe cateva materii, restul` considerandu-le folositoare dar pe parcurs este inevitabil sa nu le uitam. De aceea, ma duc pentru a invata mai multe despre anumite materii, pentru a mai vorbi cu colegii, pentru a,, devasta `` scoalahee hee.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa am de unde pleca rolling on the floor