| CloseToYou a întrebat:

Buna dragilor! love struck
Ce ati facut azi la scoala?batting eyelashesDa' fiti sinceriwinking...rolling on the floor

Răspuns Câştigător
| RyugaHideki a răspuns:

Asta a fost saptamana cercurilor si azi am facut ore de la 10 AM smug Am inceput cu bio.am raspuns putin, dupa nu am facut fizica, dupa am facut franceza unde ne-a lasat profesoara in pace (am jucat carti si am ascultat muzica atunci.la casti big grin desi un coleg a scos castile din telefon si a inceput sa se auda tare) si dupa nu am facut chimia deci am mers acasa. A fost cea mai libera zi de la inceputul anului laughing
A da.si activati extrascolare: m-am uitat dupa fete am baut o cafea, am tras un fum dintr-o tigara (eram curios daca merge cu o cafea...nu merge >_>) si cam atat. A da. tigara si cafeaua au fost langa scoala laughing

13 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Hai sa-ti spun cum a inceput ziua de azibatting eyelashes
Deci m-am sculat tarziu de dimi si am plecat la scl pe la 7:50[a fost o dimineata naspeta rau de totrolling on the floor,credeam ca o sa am o zi si mai naspeta decat dimineatalaughing] si asa ca am plecat in fuga catre scoala[cu niste nervii cat casa!] pe drum m-am intalnit cu niste colegi de scoala si m-am mai linistit putinlaughing.Am avut prima ora sport si cand am ajuns a inceput sa picure, ne-am dus in sala si baietii erau pe teren jucau fotbal, dupa am jucat si eu cu 2prietene da'le mele fotbal.Am dat si eu un gollove strucklaughing! A fost TARE! dupa ora de sport a urmat romana,cam plictisitoare ora[poate ca afara era urat si eu era sa adorm sleepy] dupa a mai urmat niste ore[nu le mai spun fiindca au fost plictisitoarelaughing]! Si cand am ajuns si la ultima ora, asta fiind religie, m-am mutat in banca cu o prietena dupa care sau mutat cu noi inca 2baieti,unu prost ca o mamaliga LG mine si celalalt LG Ioana[pr mea],asa mamaliga a inceput sa ma pipaie pe picioare[i-am zis sa inceteze de mai multe ori dar.]dupa i-am spus lu Profa'
Eu: Doamna Sandu[mamaliga adka] ma pipaie!
Copii :ha ha ha
Profa :nimic! x(
Dupa care a inceput sa-mi spuna tot feluri de proste [ca sunt o bunaciune laughing,muream de ras] asa si lu alalaltu parca ii venise pe Ioana[i se laughing). stii tu].
Inainte e ora de Religie doi colegi mai tra la la ma-u facut de picturi pe fatathinking, pe drum am ras de mama mama
Na eu acum am fost sincera, daca am mai avut greseli scuze am scris repede
Tu ce ai facut la scl?
Pa pa Pwp Pwp!

| CloseToYou explică (pentru SimonaNicoletaღ):

Am scris mai sus pentru @Dediis ce am facut azi.Foarte tare ziua ta, cam asa sunt si colegii mei laughing.Te pup dulce love struck :*

| CloseToYou explică (pentru SimonaNicoletaღ):

Aaa,si foarte interesant ca de obicei is atenta la ore,si eu azi am fost praf la romana laughing.Am citit fragmente din,,Mara'' ca suntem la tema:Joc, joaca si eu o desenam pe Persida, pe Natl si Mara(pers principale)...laughing

| SimonaNicoletaღ a răspuns (pentru CloseToYou):

Da pai na colegi mei sunt cam nebunaticilove strucklove struck,da'ia ii iubesc! Face noi multe jocuri impreuna, fete si baieti, ne luam in carca ne batem ehe ce viatarolling on the floorrolling on the floor.Dar na ne mai si certam mai suntem si invidiosi ca orcare!

| SimonaNicoletaღ a răspuns (pentru CloseToYou):

Da si eu sunt atenta la ore(mai ales la cea de algebra si romana)laughing!
Eh si maine ma duc la fierbinti[nu stiu daca si pe unde vine] sa joc fotbal femininlove strucklove strucklaughing
Pa pa Pup si eu

| TeManancCuNutella a răspuns:

Deci azi in primele ore, am desenat ca ma cam plictiseam, straight face. In pauza am ras d numa laughing (ca unu prost eu dat jos pantalonii la un prieten, si ce ii curios ii ca avea boxerii roz ) laughing)). Dupacea am avut un examen oral, si ako`l am ras, ca zicea unu d cum se fac copii ( ca suntem la tema aia...). Si in autobuz spre casa, iar am ras laughing) ( ca tot facem prosti p kol laughing, d exemplu, salutam lumea d p fereastra, si si lumea ma saluta laughing ). Deci, m.am cam distrat happy.
Tu ce ai facut azi la scoala? smug
BYe kiss

| CloseToYou explică (pentru TeManancCuNutella):

Deci,m-am trezit la 6 jumate(da stiu e cam devreme dar fac naveta mna),m-am dus in statie unde l-am vazut pe Nelu',o bunaciune maxima rolling on the floor.Am ajuns la scoala, m-am dus la pr-mea in clasa sa-l vad pe Alex love struck... rolling on the floor.Dup-aia am avut ore, faine ca n-am prea facut nimic.In pauze a fost super fain,eu cu pr mea ne-am tot plimbat sa-l gasim pe portar sa ne zica daca a venit profa de bio(Portarul e foarte dragut si m-am dus si eu cu ea ca mna laughing). Azi am aflat si ca doua colege de ale mele s-au pupat intr-un moment de,,ameteala'',Alex m-a ciupit(ceea ce m-a facut ciudat de fericita,ca tipu' doar m-a ciupit un pic,in gluma rolling on the floor) si eu am scos un zgomot foarte amuzant,nu stiu a fost foarte tare.Dup-aia am stat si am spionat o colega care era tot dupa un baiat(foarte dragut,deci am ras de numa' cand ea mergea tot prin fata clasei lui si el nu iesea,maleficele de noi rolling on the floor). Plus ca am fost sa facem rost de un obiect,,feminin'' sa zic asa pentru o colega si nu stiam cum sa-l ascundem ca sa nu ne vada baietii rolling on the floor.Si va zic si ce am facut ieri,ca a fost foarte amuzant:In ora de engleza am dat test,eu sa-mi suflu nasu' m-am dat putin sub banca sa nu vada toti ce fac eu si am dat un cap la bancaaa rolling on the floor.Nu mai puteam de ras.Dup-aia profa ne-a tr la o clasa,asteptam in fata clasei sa se sune,si citeam ceva pe usa,cand deschide usa profesorul.M-am speriat rau, am sarit in sus dar am reusit totusi sa zic buna ziua laughing. Cam asta se intampla in fiecare zi la mine(cu mici exceptii), ma distrez impreuna cu prietenii mei si la fel cred ca faceti voi totiwinkingLiceul e super! Va pup pe toti si mult succes la scoala(mai ales ca urmeaza tezele). Sunt sigura ca o sa va descurcati desteptii mei love struck :* >big grin

| SimonaNicoletaღ a răspuns (pentru CloseToYou):

Speram! Bafta si tu!

| SimonaNicoletaღ a răspuns (pentru CloseToYou):

''Bengosi,bunaciuniiiiiiilove strucklove strucklove struck'' rau tipi de la tine din liceu a?love strucklaughing

| CloseToYou explică (pentru SimonaNicoletaღ):

Daaa,is cam 5 pe metru patrat rolling on the floor. Serios nu stiu cum, da numai de baieti faini am dat la liceul asta day dreaming...laughing

| SimonaNicoletaღ a răspuns (pentru CloseToYou):

Ohlove struck
Bravo tie!laughing

| Marya6329 a răspuns:

Azi nu am fost la scoala...

| cat212 a răspuns:

Am chiulit? laughing