| lullaby57657 a întrebat:

Voi ce note luati la scoala? Fiti sinceri.

Răspuns Câştigător
| TraficantaDeVisee a răspuns:

Pai anul asta am luat 3 de Bine si in rest am avut Foarte Bine pe linie funda?!

13 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Sincer? multi de 8!

| spy2o a răspuns:

10 la religie, 5 la mate, 6(dar pot mai mult) la romana...8 la geografie...s.a.mdlaughing

| Someonelikeyou a răspuns:

De la 8 in sushappy, tu?happy

| Rj a răspuns:

Nu trebuie sa te iei dupa ce note iau altii, tu trebuie sa inveti pentru tine ca sa ajungi cineva in viata.

| ღSคภ๔яค a răspuns:

De toate felurile (ps incepand de la 4X)) big grin-am fost sincerbig grin

| DinooCanScreamRawwrr a răspuns:

Draga "hannahmontana9"...Cu ce te-ar ajuta pe tine daca ai stii ce note luam noi la scoala? Bine, sa spunem curiozitatea, dar fiecare are inclinatiile sale.De exemplu poti avea numai note bune la romana, engleza, franceza si asa mai departe dar poati avea note mai mici la matematica, fizica, etc.Nu cred ca ai depasit clasele primare, asa ca vei vedea ca din clasa a5-a totul se va schimba, Iar daca m-am inselat in privinta clasei in care te aflii, inseamna ca a ta curiozitate e maaare.happy

| valyvortex a răspuns:

Eu iau la scoala sincer mulri 9 si 10(vorbesc serios).

| Alexutzu88 a răspuns:

5,6,7 si 8, 9, 10 mai non-stop.5, 6,7,(o singura data)rolling on the floor)).

| fyfy3 a răspuns:

10 la geografie, biologie, ed.fizica,ed pe sanatate, religie; 9 la romana mate, geografie; 8 la matematica, romana; 7 la biologie 10 la desen am uitat; 6 la engleza si istorie 10 la franceza

| lullaby57657 explică:

Eu am luat 2 de bine si restul de foarte bine

| Metallicaaaa a răspuns:

10 la educatie fizica laughing.

| MaRy_2365 a răspuns:

Nu ma laud, sunt sincera:10, cativa de 9 (semestrul trecut am avut in total vreo 4 sau 5 de 9, nu le stiu nici eu); si deja am 3 de zece pe semestrul asta.

| koleavladicescu a răspuns:

7.8.9 1o