| Irinadarian a întrebat:

Voi obisnuiti sa mancati orice cu paine?

10 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu orice, dar mananc paine.
La unele mancaruri prefer mamaliga calda, in locul painii, iar la altele nu mananc nici paine.
Nu inteleg oamenii care pun mamaliga sau paine langa capsunele cu smantana.

| Celcestietot a răspuns:

Ce este de mancat cu paine, mananc cu paine.

Răspuns utilizator avertizat
| Celcestietot a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Asa si trebuie. Daca vor sa slabeasca sa puna mana pe arderea caloriilor, nu sa nu mai manance paine. Parerea mea.

| Furnicuta000 a răspuns:

Painea e viata mea. Stiu ca nu e buna si stiu ca aia neagra e mai sanatoasa (dar se gaseste foarte greu, majoritatea sunt doar colorate), insa nu ma pot abtine. Incerc sa mananc orez, paste integrale, leguminoase (linte, fasole, naut etc) ca sa mai reduc painea...

| deeeaqq a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu doar daca nu sunt Alti carbohidrati

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Nu. Mananc foarte putina paine.

| Maia55 a răspuns:

Efectiv ador pâinea. As mânca-o la orice mâncare. Am redus consumul pentru a nu ma ingrasa dar uneori mai trisez.