| biafresh a întrebat:

Voi visati in culori? Am citit o statistica care spune ca doar 6% dintre oamenii de pe pamant viseaza in culori. Eu cred ca nu e adevarat deoarece si eu visez in culori.

7 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Depinde de vis!
De cele mai multe ori visele sunt colorate, pline de sentimente, frumoase. Îți aduc o stare de bine. Însă alteori, acestea sunt în alb-negru, coșmaruri. Cel puțin, așa mi se întâmplă mie.

| thegatekeeper a răspuns:

Da, aproape intotdeauna. Majoritatea oamenilor viseaza, de fapt, in culori. Cifra aceea e falsa si e oarecum un mit ca majoritatea oamenilor viseaza in alb si negru. Rareori se intampla asta.

| MarianWLF a răspuns:

Nu am patit vreodata sa visez alb-negru laughing
Cine a scris articolul cred ca se plictisea prea mult, trebuia sa-si ocupe timpul cu ceva.

| LonelyLoner92 a răspuns:

Eu visez in culori/

| Alexandru0007 a răspuns:

Eu nu, visez doar intamplari

| Lynna a răspuns:

Si eu visez in culori. Niciodata nu am visat alb-negru.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca intrebarea este "Voi visati in culori?" atunci da mai visez chesti din astea.