| Lina1993 a întrebat:

happy Am o intrebare destul de ciudatica pentru voi. In urma unor conversatii purtate cu diferiti oameni, am ajuns la concluzia ca unii viseaza in culori iar altii in alb-negru. Voi cum visati?

Răspuns Câştigător
| Naяutσ a răspuns:

Uite citeste asta.

http://www.semnificatiaviselor.ro/buz.php?id=22

16 răspunsuri:
| Duucu a răspuns:

Fără haine

| Crucified a răspuns:

Culori

| Naяutσ a răspuns:

In culori, tu?

| Lina1993 explică (pentru Naяutσ):

Tot in culori. Ma intreb totusi de ce unii viseaza colorat si altii nu.

| Vans a răspuns:

Viaţa mea e-n alb şi negru, când visez, visez color.

| trance04 a răspuns:

Eu visez frumos in ultima vremewinking

| Andreeac33 a răspuns:

Visez si colora si alb negru.90% din vise le uitam oricum.

| hondru a răspuns:

Sincer in puricilaughing

| Patrick0Star a răspuns:

Color, plus ca fac parte din vis, cunosc persoane care spun ca nu iau parte la actiune. doar privesc ca la TV, si visez ca fac chestii speciale cum ar fi zborul, respiratul sub apa... ca ma bat cu Loki laughing))

| Veritas a răspuns:

În culori.

| bobbyjah a răspuns:

eu colorat, dar cunosc o persoana care viseaza alb-negru si o alta care nu viseaza deloc

| Lina1993 explică (pentru bobbyjah):

Si eu cunosc persoane care viseaza alb-negru. In schim tin sa precizez ca oricine viseaza, doar ca nu toti ne amintim visele

| Naяutσ a răspuns (pentru Lina1993):

Multumesc pentru funda happy

Răspuns utilizator avertizat
| BladeMaster861 a răspuns:

Visez alb negru iar cateodata in culori reci si sterse

| ralucaella28 a răspuns:

Toata lumea viseaza alb negru, doar faptul ca noi am incredintat obiectelor culori ne face sa credem ca visam in culori.