| Guitarlove a întrebat:

Ce se spune despre oamenii care viseaza in culori si despre cei care viseaza alb-negru? happy

5 răspunsuri:
| Pho3nix a răspuns:

Inseamna ca vine omul negru.

| Haydee a răspuns:

Eu visez CoLoRaTbig grin laughing...glumesctongue..nu m-am gandit niciodata la culorile visului ci doar la continutbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In mod normal se viseaza in alb/negru. Se spune ca cei care viseaza in culori, sint suspecti de leziuni cerebrale. Dar in fine, asta spun doftorii, in conditiile in care creierul a ramas un mare mister si unde mai pui ca inca nu exesta aparate care sa citeasca visele celui care doarme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

WOw, eu nu m`am gandit niciodata in ce culori visezstraight face. Visez alb`negru? thinking laughinglaughingbig grin

| •Dudăăă a răspuns:

Am citit undeva despre oamenii care viseaza in culori si cei care viseaza alb-negru. Explicatia:oamenii care viseaza in culori sunt foarte deschisi cu restul lumii, sunt foarte optimisti si au o imaginatie dezvoltata, iar cei care viseaza alb-negru sunt inchisi in sine, sunt pesimisti(in unele cazuri) si nu au imaginatia prea bine dezvoltata.Nu dau acest raspuns ca un adevarat cunoscator ci doar din propria-mi cunostinta si este mai mult o parere.happy