| cristiansonix a întrebat:

Vorbeam cu un prieten pe skype cand una mi-a dat sa fim prieteni nici nu stiu cum de a facut rost de skypeul meu? sau de ce mi-a trimis numele ei de pe un site. de unde o fi facut rost de numele meu de pe skype sa ce credeti ca vroia?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Vezi ca sunt tot felul de nume in aparenta si,de fapt,sunt spam-uri sau virusi sau porn.
Nu accepta persoane necunoscute,niciodata.
Numele ti-l gaseste usor,pe cautarea de la skype, isi alege o tara si scrie un nume, ii apar sute de mii de nume cu literele tastate si isi alege.Nici n-are nevoie sa te cunoasca!
Nu da accept! Never!