| anonim_4396 a întrebat:

Voua vi se intampla sa visati lucruri ciudate?laughing Eu in ultimul timp, habar nu am de ce, visez in fiecare noapte ca ma sarut... dar cu baieti pe care ii cunosc si sunt buna prietena cu ei...de ce visez asta?laughing Nici nu ma gandesc la ei, nici nu m`am intalnit in ziua aia cu ei, nici nu il plac pe vreunul...Si.e adevarat ca cica... daca visezi ca saruti tu, ti se va intampla ceva rau, iar daca esti sarutat ceva bun? big grinbig grin

Răspuns Câştigător
| teopinkrose a răspuns:

Nu stiu daca sunt realitate... dar si eu visez tot felul de chestii ciudate.si cateodata mi se intampla...

15 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Pfff... dar eu nu cu ei vreau sa se intample!laughing
Am gasit pe net...
SARUT: daca visati ca sunteti sarutat va este foarte dor de cineva foarte drag, o persoana indepartata care va impartaseste sentimentul, nu va trebui sa asteptati mult si acea persoana va aparea din nou in viata dumneavoastra, in schimba daca visati ca sarutati este semn de mare necaz, un necaz mare se va abate asupra dumneavoastra si a familiei dumneavoastra.
Mi mi s`au intamplat amandoua.si am sarutat, si am fost sarutata...nu puteam sa visez si eu extraterestriilaughing

| Silvia a răspuns:

Mi-am amintit si eu ceva...acum vreo 2 luni, am visat ca ma sarut cu un baiat, si peste cateva zile am fost cu el...deci ne-am si sarutat... poate e adevaratlaughing

cami
| cami a răspuns:

Eu am visiat ca-mi iese un cos in frunte, iar peste 3 zile... aveam acel cos.

| inna a răspuns:

Sunt doar vise de noapte cum se spune.

Nu cred ca inseamna ceva rau, cu totii mai visam si lucruri ciudate.winking. Mi s-a intamplat si mie de multe ori.

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Unul dintre ciudatele vise a fost ca m-a mancat un urslaughing bine ca nu s-a intamplatbig grin

| ViVi a răspuns:

Habar nai ce vise am laughing lucruri dea dreptul ciudate

| Artemiss a răspuns:

Zici tu ca nu te gandesti la ei da ceva acolo este, visele reflecta starea ta si dorintele neimplinite...si nu mai crede in descifrarea viselor ca nu te ajuta cu nimica... mie una mi se pare o prostie...

| biby29 a răspuns:

Poate ca vrei sa iti gasesti jumatatea si in probezi pe toti in vislaughing

| smartdjs a răspuns:

Dyanady ai perfecta dreptate asa este uneori visele sunt dorintele neimplinite sau gandurile noastre

| mioara a răspuns:

Cumparati o carte de vise sau intra pe allmea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am visat ca ma bateam cu fratemiu...si a 2 zi cand m-am gasit cu el, mi-a zis ca a visat el si ca se batea cu mine.cine stie... dar nu s-a intamplat nimic cu nici unul din noi si nici nu ne-am ciufulit oleacalaughing eu am 21 de ani iar el 29anitongue daca eram mai mititei poate se indeplinea visul laughing cine stie ce or insemna aceste visewhistling

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu mie nu mi s-a intamplat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred cat de cat in vise.visam acum cativa ani cu o masina rosie.si o visam luni la rand era frumoasa si mi-as fi dorit una.la cativa ani mi-a cumparat sotul una, (bine ca nu de aia din vis) dar aceeasi culoare. oare ce sa insemne? de ce nu mi-a cumparat alta culoare?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai se zic multe ca cica daca visezi sarpe bate vantu sau nu stiu mai ce acu' cateodata se intampla da cateodata nu straight face si eu am visat multe si foarte ciudate doar ca, cateodata nu-mi amintesc ce am visat cand ma trezesc laughing si acu' zici u ca nu te gandesti la ei sau de astea da subconstientul tau sa stii ca se gandeste love struck laughing

| dyenutza_7689 a răspuns:

Mie una mi s-a intamplat... poate ai vrea sa ai ceva mai mult cu baietii pe care ii visezi...sau poate si ei se gandesc la uh...parerea mea