| Morenna10 a întrebat:

Vreau niste idei traznite si amuzante pentru a-i darui un cadou iubitului meu de ziua lui. Eu ma gandeam sa pun o cutie intr-o alta cutie etc. Alte idei?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Un ceas, il poti pune intr- o cutie mare umpluta cu iarba sau fan printre care, un prezervativ pe care poti sa scrii ceva dragut sau atragator.
Te pup!

| Firetears a răspuns:

Http://www.funcadouri.ro/index.php/product/lang/bg/view/397/category/3/ asta o sa ii placa! :))
Ok, lasand gluma la o parte...
Fa-i o petrecere surpriza cu prietenii lui, familia, cat timp tu il ti pe afara, prin oras. Cat despre cadou... Depinde si ce ii place.;)) Ia-i un ceas si pune-l intr-o cutie roz; apoi pune cutia in una si mai mare, albastra si tot asa :)) ai nevoie de vreo douazeci de cutii :)).
Poti insa sa ii lasi cadoul in mijlocul casei, exact cand se trezeste sa se impiedice de el...
Daca vrei ceva mult mai mare, imbraca-te intr-o rochie sexy, sau in orice altceva si ascunde-te intr-o cutie de cadouri! :)) cand o va deschide iesi cantand cu tortul si da-i cadoul tau dupa aceea. :)
La multi ani! :*

| Akemi a răspuns:

Poti sa pui int'o lada mare multe hartii mototolite si sa ii iei ceva mai mic laughing) sa caute. poti sa ii iei un ceas o bratarathinking funda?puppy dog eyes

| XxKristinuKaThaMikXx a răspuns:

Un plus dragut :X, sa mergeti la un film comicbig grin sau o petrecere de care sa nu stiewinking sper ca te-am ajutat