| lindana a întrebat:

Vreau niste statusuri originale! nu care se gasesc pe gooogle!

Răspuns Câştigător
| Asdffk a răspuns:

Orice vis devine realitate daca esti tampit. Poti fi pus la locul tau cu medicamentul potrivit. [Smiley-plec pe marte]
Care-i prostul si care-i desteptul?
E timpul pentru distracţii şi aventură. Am căştile-n urechi, degeaba dai din gură! happy
Fericiţi sunt acei oameni care reuşesc să-i facă să zâmbească pe cei care sunt trişti.♥
Am ajuns la concluzia că unii oameni se bagă în viaţa noastră doar din simplu motiv că e mult mai interesantă decât a lor!
Inima unei femei este un ocean adânc de secrete.
Nici-un om nu e destul de inteligent incant sa poata convinge un prost ca e prost! happy ...si cam asa e laughing...
Bye. Sper ca ti-a placutt.:-s :*!

5 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună dimineața.
Vezi pe www.intelepciune.com.
Baftă!

| Ronnix a răspuns:

Arunca o privire pe wall-ul paginii mele de facebook: http://www.facebook.com/RonnixOnline vei gasi multe statusuri. (In limba engleza)

| Asdffk a răspuns:

Incat * :
[sorry]
Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!