| aadrian1999 a întrebat:

Vreau povești de viață de la voi

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ete ca nu primesti nimic, fiindca nu ai bun simt sa ceri frumos si respectuos!

| aadrian1999 explică (pentru Violleta2022):

Am cerut și în alte comentarii care le-am lăsat dar nici unu nu a vrut să scrie mai trebuie să rog frumos de 1 mie de ori

| Violleta2022 a răspuns (pentru aadrian1999):

Da, ar fi frumos ca la fiecare postare pe care o pui aici si vrei ceva, inveti sa ceri frumos si politicos, ca userii sa te ajute, altfel nu te baga nimeni in seama.

| Hyperion7 a răspuns (pentru aadrian1999):

Iartă-mi indiscreția, dar ce vârstă ai?
*Doar de curiozitate*

| aadrian1999 explică (pentru Hyperion7):

| aadrian1999 explică (pentru Violleta2022):

Și dacă cer frumos și nu mă bagă nimeni în seamă că na trăim în România,,, ce cer eu aici Este ceva banal,,

| Violleta2022 a răspuns (pentru aadrian1999):

Bunul simt si respectul ar trebui sa-l ai intotdeauna cu tine, mai ales cand ceri ceva si ai nevoie de ceva de la oameni.
Esti pe un site unde sunt 90% copilasi adolescenti care nu au povesti de viata, iar putini adulti care sunt pe aici nici nu se uita la asemenea cereri, fiindca este lipsa totala de respect, din continutul textului tau.
Deci, invata sa respecti si sa fii politicos, ca asta te va ajuta in viata, intotdeauna.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Roago frumos pe Violetta să îți zică cum s-a mutat ea in Austria

| yhua a răspuns:

M-am născut am crescut iar acum îți răspund