| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa gasesc si sa cunosc persoane cu hobby-uri, pasiuni, preocupari, dorinte, nazuinte asemanatoare :
- calatoria : travelling & solo travelling
- fani K-pop, K-drame, Anime
- Fascinatia pentru " Cultura Asiatica ", " Cultura Orientala "
- Pasiunea pentru citit & scris carti, poezii, fanfics...
- Psihologie & Filozofie
- Creearea de continut video YouTube sau blogging
- Diverse Sporturi & Arte Martiale
- Invatarea limbilor straine, in special : engleza, spaniola, coreeana, japoneza, franceza
- Animal lovers ( in speciali caini, dar si alte animalute & animale love struck )
- Bullet journal-ing
- Dansul
- Fotografia
- Penpals

Exista cineva?! happy

Răspuns Câştigător
| MrAM a răspuns:

* Ador sa calatoresc, binenteles cat imi permite timpul in afara programului de munca ( ma indrept spre Hamburg in momentul asta)
Anme- naruto binenteles, samurai x si mai sunt cateva dar in principal cele 2.
Cultura orientala, sper in urmatorul an sa planific o calatorie in zona aia.
Imi place sa citesc si uneori sa imi notez anuite idei sau planuri de viitor.
Ador pshiologica, in special pe partea de interactiune cu persoane, inteligenta emotionala si altele.
Ma consider o persoana ganditoare si meditez la diverse idei si concepte deci cred si partea de filozofie ma adrage. Desi nu citesc/studiez.
Sporturi- am i ceput cu lupte grecoromane cand eram pusti, am trecut la box dupa care m-am apucat de kyokhushin si momentan kickboxing.
Vorbesc engleza la nivel conversational. (10 ani de uk)
Am avut atat caini si pisici dar sunt mai mult cu pisicutele.
Ador sa ascult muzica, ma uit la diverse filme, gaming cat imi mai permite timpul liber.

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, există. Nu mă refer la mine.

| anonim_4396 explică (pentru sadrian46):

Dar ce hobby-uri aveti?

Sau ati avut? happy

| sadrian46 a răspuns (pentru anonim_4396):

- Ce faci, vecine, șezi și cugeți?
- Ba, numa șed.