| fataciocolata a întrebat:

Vreau sa-i trimit unui vecin de care imi place o scrisoare.nu vreau sa-i scriu ca-l plac dar vreau sa-i scriu ceva care sa-l puna pe ganduri.ce sa-i scriu? Multumesc mult! funda!

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu ai voie sa-i scrii e prea mare.

| fataciocolata explică (pentru mgtow):

Cine zice?

| mgtow a răspuns (pentru fataciocolata):

Legea.

| fataciocolata explică (pentru mgtow):

Ba nu, si in plus si el ma place!

| neutrino a răspuns:

Spune-i ca iti plac batoanele din ciocolata.

| fataciocolata explică (pentru neutrino):

Vreau ceva care sa ii dea de banuit ca-l plac. precizez ca eu am 12ani si el are 19 ani!

| fataciocolata explică (pentru neutrino):

Si nu, nu-mi plac batoanele de ciocolata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine te impaci cu ideea ca un baiat de aproape 20 de ani nu s-ar uita niciodata la o fetita de 12 ani,asta se numeste pedofilie,si daca s-ar uita, s-ar uita la faptul ca o poate manipula usor sa ajunga unde vrea el.
El are prietene de varsta lui.
Cum crezi ca s-ar simti cand o sa vorbeasca cu baietii la o bere sa povesteasca de iubita lui si sa spuna ca se joaca cu papusile pe acasa.
Nu vreau sa fiu rau, nici sa exagerez ci doar sa iti explic ca o sa ai de suferit mult daca te bagi in jocuri din astea.
El la varsta asta nu mai locuieste la parinti, trebuie sa isi castige banii, ce zici tu il poti ajuta in treaba asta sau il poti trage inapoi?

| MissDevilish666 a răspuns:

✰ Scrie-i ce vrei, că are o admiratoare secretă, spune-i că îl placi și dă-i câteva indicii, dar nu îi scrie cine ești; eventual poți pune inițiala numelui tau.