| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa ii dau unei fete pe care o plac, dar nu prea am intrat in vorba cu ea decat de 3 ori, si acum ca tot este 1 Martie, vreau sa o surprind, ea nu imi stie numele cred. Nu stiu daca sa ii iau un trandafir rosu sau alb, (si-a inchis contul de ask acum 2 zile, nu am apucat sa o intreb ce culoare ii plac florile), sau orice alta floare, dar tin minte ca nu ii plac florile, cica se usuca repede, ea ar vrea un lantisor, dar eu numai am de unde sa fac rost de un lantisor mai e o zi. Si daca ii dau floare ce ii zic?

3 răspunsuri:
| Geochoco a răspuns:

Hei =]. Mai intai de toate ar fi bine sa va cunoasteti. Sa va vedeti fata in fata..Vezi si tu daca te place si apoi apelezi la un mic cadou =]. Si daca vrei sa ii dai o floare si nu stii in ce mod, fii tu insati. =] Sigur ii va placea XD
+ adauga si tu niste glume pe-acolo si fa-o sa rada :3

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

R9

| paco28 a răspuns:

Ba nu stiu ce sa zic nu ii da nimic vorbeste intai cu ea si dupa daca vrei sa ii dai ceva... si sfatul meu NU II DA NIMIC FEMEILE NU MERITA NIMIC! parerea mea laughing)